dodano: 2019-10-21 13:00:10
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z datą premiery na PC!

Autor: AnoX
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z datą premiery na PC!
10°
0

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York, czyli najnowsza propozycja polskiego studia Draw Distance doczekała się ogłoszenia daty premiery na PC.
 
Najnowsza produkcja krakowskiego studia doczekała się na PDXCON-ie 2019 ogłoszenia daty premiery, która na komputerach osobistych osadzona została na 4 grudnia 2019 roku. Ponadto otrzymaliśmy potwierdzenie, że wraz z Paradox Interactive oraz White Wolf Publishing jeszcze w pierwszym kwartale 2020 roku będziemy mogli sprawdzić wersję na Switch-a.
 
Philips 346B1C - ze złączem USB-C, przełącznikiem KVM i 34-calami QHD
 
Draw Distance prowadzi obecnie rozmowy, które umożliwiłyby zagwarantowanie premiery gry także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, przy okazji dążąc w najlepszym obrocie spraw z jednoczesnym debiutem z Nintendo Switch!
 
Twórcy potwierdzili także, że jeszcze w tym tygodniu będziemy mieli okazję ujrzeć materiał z rozgrywki, o czym zapewne najszybciej dowiemy się śledząc kanał Discord Draw Distance.
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ma się ukazać 4 grudnia 2019 roku na komputerach osobistych, wersja na Nintendo Switch pojawi się w pierwszym kwartale 2020 roku.
 
Strona gry
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama