dodano: 2020-03-20 06:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z datą premiery na PS4!

Autor: AnoX
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z datą premiery na PS4!
16°
0

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York od krakowskiego studia Draw Distance doczekało się ogłoszenia daty premiery wersji na konsolę PlayStation 4.
 
Jak się okazje wersja na PlayStation 4 również zaliczy swój debiut naprawdę niebawem, ponieważ nastąpi to 25 marca 2020 roku. Jest to o tyle specyficzna data, że następuje to dzień później aniżeli wersja na Nintendo Switch.
 
Wersja skierowana ku Xbox One nie doczekała się jeszcze konkretnego terminu, lecz ten ma nastąpić wkrótce. Prace obecnie toczą się także nad nowymi wersjami językowymi.
 
W międyczasie posiadacze komputerów osobistych będą mogli liczyć na specjalną aktualizację dodającą usprawnienia z konsolowych wydań.
 
Tytuł na Switcha można już przedpremierowo zamówić, a od 24 marca zamówić będzie można ścieżkę dźwiękową z 13 utworami oraz artbook z 70 stronami pięknych, ręcznie wykonanych grafik. 
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ukazało się 11 grudnia 2019 roku)na komputerach osobistych. Wersja na Nintendo Switch zadebiutuje 24 marca 2020 roku natomiast wersja na PlayStation 4 dostępna będzie od 25 marca 2020 roku. Nie wiemy kiedy pojawi się wydanie na Xbox One. Gra może trafić również na Project Scarlett oraz PlayStation 5.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama