dodano: 2020-03-14 16:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z datą na Switchu!

Autor: AnoX
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z datą na Switchu!
13°
0

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York doczekało się ogłoszenia daty premiery wydania na Nintendo Switch oraz aktualizacji na komputery osobiste.
 
Gra polskiego studia Draw Distance okazała się sporym sukcesem na komputerach osobistych, osiągając najlepsze rezultaty spośród pozostałych produkcji stworzonych przez krakowską ekipę.
  
Szansa na polepszenie rezultatu zbliża się wielkimi krokami, ponieważ już 24 marca 2020 roku produkcja zagości na Nintendo Switch, gdzie spora ilość graczy będzie mogła zapoznać się z niezwykła opowieścią o wampirach.
 
Będzie to pierwsza tego typu premiera na Nintendo Switch, co stanowi kolejną niezwykłą okazję do zapoznania się z produkcja bazującą na 5.edycji uniwersum Vampire: The Masquerade.
 
 
Twórcy zdecydowali się wprowadzić także ścieżkę dźwiękową oraz artbook, które będą dostarczały nam wyjątkową okazję do nacieszenia się wyśmienitym wykonaniem graficznym.
 
Poza pracami nad PlayStation 4 oraz Xbox One, Draw Distance prowadzi prace także nad dodatkowymi wersjami językowymi, dzięki czemu więcej osób będzie mogło zapoznać się z historią w swoim rodzimym języku.
 
Wersja na komputery osobiste doczeka się za 10 dni aktualizacji, dzięki której rozgrywa zostanie znacząco usprawniona i poprawiona, dzięki czemu zabawa stanie się jeszcze przyjemniejsza.
 
[Komentarz redaktora] Jak widać prace intensywnie trwają, a gracze w najbliższych tygodniach będą mogli zapoznać się z nietypowym podejście do opowieści i uniwersum, które po latach ponownie powraca do życia.
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ukazało się 11 grudnia 2019 roku)na komputerach osobistych. Wersja na Nintendo Switch ukaże się 24 marca 2020 roku natomiast w chwili obecnej nie wiemy kiedy zadebiutują wydania na  Xbox One i Playstation 4. Gra może trafić również na Project Scarlett oraz PlayStation 5.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama