dodano: 2019-09-25 22:15:07
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z nowymi grafikami i...

Autor: AnoX
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z nowymi grafikami i...
15°
0

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ponownie nam się objawiło za sprawą nowych grafik, informacji i zapowiedzi grywalnej wersji demo na PDXCON 2019.
 
Polskie studio Draw Distance powoli zbliża się ku końcowi prac nad swoją najnowszą grą - Vampire: The Masquerade - Coteries of New York, która już w tej chwili została nominowana do Game Connection Indie Development Awards! Wyniki poznać będzie można podczas gali Game Connection 2019 w Paryżu.
 
Privacy, niezależna narracyjna przygodówka w zagadkowej przyszłości
 
Jakby tego było mało rodzima ekipa potwierdziła, że w terminie 18-20 października 2019 roku produkcję będzie można samodzielnie sprawdzić podczas targów PDXCON 2019 w Berlinie.
 
Ponadto twórcy podzielili się nowymi grafikami, które ukazują jedną z postaci oraz trzy wnętrza, które klimatycznie ukazują gęstą atmosferę towarzyszącą tytułowi i jego fabule. Kolejne materiały będą publikowane w najbliższym czasie.
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ma mieć premierę w czwartym kwartale 2019 roku na komputerach osobistych i Nintendo Switch.
 
Strona gry
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama