dodano: 2019-05-16 10:00:02

Zabawny kosmita znowu w akcji - po latach wkracza Oddworld: Soulstorm

Autor: OlciaK
Zabawny kosmita znowu w akcji - po latach wkracza Oddworld: Soulstorm
10°
0

Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy otrzymujemy sporo nowości, które są albo remake'ami starszych hitów, albo też ich kontynuacją. Studio Oddworld Inhabitants nie zamierzają się wyłamywać. O powstaniu kolejnej części przygód sympatycznego kosmity Abe'a wiemy już od września 2017 roku. Temat jednak ucichł, co lekko zachwiało wiarą fanów wspomnianego zielonego przyjaciela. Niedawno jednak światło dzienne ujrzał nowy trailer gry Oddworld: Soulstorm - bo o niej mowa. Ukazane są w nim miedzy innymi urywki z gameplaya rozgrywki. 
 
 

Co takiego w nich ciekawego? W sumie wszystko. Możemy zaobserwować postęp w grafice gry. W samej zapowiedzi, przy bliższym przyjrzeniu się, można wyczuć klimat w jakim tytuł będzie utrzymany. Nieco bardziej mroczny od poprzednika, ale i wygląda, że nieco bardziej ciekawy. Wychwycić możemy też kilka rodzajów rozgrywki z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć. Elementy craftingu pozwolą nam na zbieranie surowców i tworzenie przedmiotów, nie zabraknie oczywiście skradania, ale też otwartej walki. Możemy również liczyć na looty. Innymi słowy - dla każdego coś miłego. Fabularnie gra ma nas przenieść do wydarzeń po Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty i być jego kontynuacją. Naszym zadaniem będzie powstrzymanie koncernu Soulstorm Brewery przed produkcją uzależniającego napoju z kości i łez pobratymców Abe'a - Mudokonów. W tym celu nasz przyjaciel ucieka z fabryki, w której jest niewolnikiem i wraz z kolegami przemierza pustynie, cmentarze i inne ciekawe miejsca. 
 
Wrażenia z demo Ritual: Crown of Horns - Szykujcie się na strzelanie
 
Dodatkowe informacje jakie otrzymaliśmy to fakt, że premiera ma odbyć się na początku 2020 roku, a gra ma kosztować w granicach 40 dolarów. Nie wiadomo dokładnie na jakie nośniki ma być nastawiona, ale biorąc pod uwagę ostatnie działania Oddworld Inhabitants możemy mieć nadzieje na dostęp zarówno na komputery osobiste jak i na konsole. Te informacje nie są jednak oficjalne. Poniżej zapraszam na wspomniany trailer. 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama