dodano: 2018-09-13 13:10:01
PCPS4PS4 PROX360XONE

World of Tanks - Wargaming zaprasza do Muzeum Wojska Polskiego!

Autor: AnoX
World of Tanks  -  Wargaming zaprasza do Muzeum Wojska Polskiego!
12°
1

World of Tanks w dalszym ciągu świętuje debiut polskiej linii, tym razem za sprawą Wargamingu, który zaprasza w niedzielę do Muzeum Wojska Polskiego na darmowe wydarzenie z tej okazji.
 
 
Niedawno informowaliśmy Was o szczegółach polskiej linii czołgów w World of Tanks oraz o ich debiucie na komputerach osobistych, tymczasem Wargaming ponownie zaprasza na specjalne wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę (16.09), w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie (Aleje Jerozolimskie 3) w godzinach od 10.00 do 18.00. 
 
Wstęp jest darmowy i umożliwi wszystkim zainteresowanym osobom na zapoznanie się z licznymi atrakcjami, dobrą muzyką oraz sporą dawką wiedzy przystępnej dla całej rodziny. 
 

Szczegóły polskiej linii

 
W ramach tego wydarzenia będzie można zapoznać się z naszymi maszynami na kilkudziesięciu stanowiskach z grą, to będzie także dobra okazja do otrzymania kodów bonusowych oraz koszulek okolicznościowych wraz ze specjalną prezentacją. W Muzeum Wojska Polskiego pojawią się członkowie społeczności oraz twórcy gry, którzy nie tylko poprowadzą prezentację, ale także i zorganizują konkursy oraz zaoferują cenne nagrody.
 
Fani militariów będą mogli ujrzeć na własne oczy najnowszą wystawę noszącą tytuł „Służyli Niepodległej. Wojsko Polskie 1918-1939. Nowe Zabytki”, w ramach której będziemy mogli ujrzeć ponad 1200 eksponatów, także dot. wojsk pancernych. 
 
Publicznie ujrzeć będzie można także polski czołg 7 TP, tak aby uczestnicy mogli zrobić sobie zdjęcie oraz przejedzie w honorowej rundzie. Historyk Michał Mackiewicz opowie nie tylko o tej jednostce, ale także o całej naszej myśli pancernej w czasach II Rzeczpospolitej. 
 

Polskie czołgi w World of Tanks

 
W Warszawie pojawi się także polska firma COBI, która umożliwi młodszym i starszym złożyć jednej z egzemplarzy swoich maszyn, przy okazji prezentując makietę inspirowaną właśnie "Studziankami" z rozegraniem Strategicznej Gry Bitewnej oraz możliwością zakupienia modeli z World of Tanks w specjalnych cenach. Nie zabraknie także niespodzianek, o których dowiedzą się osoby obecne w Muzeum Wojska Polskiego. 
 
Na miejscu odbędzie się także koncert zespołu Żywiołak, którego utwór "Studzianki" promuje rodzimą mapę i elementy, które także łącząc w sobie klasykę z nowoczesnością. Przy okazji członkowie zespołu będą mieli czas na rozmowę z fanami oraz na rozdawanie autografów. 
 
 
W najbliższy weekend w Warszawie kursować będą kursować dodatkowe taksówki korporacji ELE Taxi, które doczekają się specjalnych chorągiewek oraz specjalnych naklejek nawiązujących do polskiej linii i World of Tanks. Jeżeli traficie właśnie do takiego samochodu to będziecie mogli otrzymać kod na Rudego 102 w grze!
 
"Dodatkowo podczas weekendu będzie można wygrać nowy, polski czołg premium 50TP Prototyp. Aby wziąć udział w konkursie zrób zdjęcie przed dowolną taksówką ELE Taxi w Warszawie z hashtagami: #polskieczolgi, #ELETaxi i zamieści je na Twitterze. Konkurs trwa od soboty do niedzieli (15-16.09), a zwycięzców będziemy nagradzać w poniedziałek!"
 
Przy okazji ponownie przypominamy także o tym, że dotychczas w grze zarejestrowanych jest 3 684 546 Polaków, co stanowi prawie 10% populacji naszego kraju i stanowi jedną z największych społeczności w grze. 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-09-28 16:40:41

Ciekawie, że od różnych stron rozwija się dany tytuł i próbuje polskich zajawek ;)