dodano: 2020-04-02 07:10:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Wasteland 3 przegrywa z koronawirusem! Początek przesunięć w branży?

Autor: AnoX
Wasteland 3 przegrywa z koronawirusem! Początek przesunięć w branży?
15°
0

Wasteland 3 to przynajmniej na ten moment pierwsza gra, która przegrała w koronawirusem i doczekała się opóźnienia daty premiery. To początek w branży?
 
Najnowsza propozycja inXile Entertainment niestety ostatecznie przegrywa w koronawirusem, przez co data premiery gry została przesunięta na letni okres.
 
Studio wykonało wiele pracy, aby zapewnić swoim pracownikom pełne bezpieczeństwo, co obyło się koniecznością przeniesienia debiutu na nowy termin. Tym będzie 28 sierpnia 2020 roku.
 
Miejmy nadzieję, że będzie to ostatnia tego typu decyzja, ponieważ po chociażby świetnej wersji demonstracyjnej na PGA 2019, wiele osób ma chrapkę na ciekawe przygody na lodowych pustyniach. 
 
To może być pierwsza z gier, które zaliczą swoje opóźnienie, przy czym o części być może się nie dowiemy, ponieważ ich premiera odbędzie się w przyszłym roku, ale w późniejszym terminie. Niemniej problem ten może dotknąć wiele ekip deweloperskich.
 
Kilka tytułów jednak już teraz znamy i bez wątpienia gracze wciąż się zastanawiają, czy takie Marvel's Avengers, Outridersnowe Call of Duty czy Dying Light 2 jednak nie pojawią się nieco później na rynku.
 
Istnieje niestety takie ryzyko, w dodatku w każdym wypadku może być ono nieco inne ze względu na specyfikę poszczególnych etapów i procesów produkcyjnych,
 
W chwili obecnej bez wątpienia wiele uwagi poświęcone jest bezpieczeństwu, zarówno fizycznemu jak i gospodarczego. Stąd w następnych tygodniach ujrzymy pewnie jeszcze kilka czy kilkanaście zapewnień, że chociażby taki Cyberpunk 2077 ukaże się w swoim dotychczasowych terminie. 
 
 
Wasteland 3 ukaże się 28 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych, Xbox One oraz PlayStation 4.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama