21°
0
dodano: 2020-10-07 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Watch Dogs Legion będzie niejednoznaczne fabularnie? Nowy zwiastun nieco zaskakuje. Co czeka graczy z Przepustką Sezonową?

Autor: AnoX
Watch Dogs Legion doczekał się opublikowania dwóch nowych materiałów wideo, prezentujących graczom ciekawy zwiastun fabularny i ogłoszenia o wsparciu po premierowym.
 
Francuski gigant branży gier oficjalnie opublikował zupełnie nowe materiały wideo, prezentujące graczom potencjalne, ciekawe zaskoczenie fabularne oraz pomysł na opowieść. Do tego zdecydowano się także dołożyć nieco informacji o wsparciu popremierowym.
 
Mający problemy z utrzymaniem klatek materiał prezentuje Dzień Zero, jego tragiczny przeciek oraz tajemniczą postać, pociągającą za sznurki na wielu poziomach, podobnie do bogatego Albionu.
 
 
 
Jeżeli opowieść skupi się na ciekawych stronach konfliktu to być może fabuła zaskoczy nas bardzo, bardzo pozytywnie. Na ten moment nie da się wypalić z umysłu szalonych i dziwnych akcji....
 
Po premierze Watch Dogs Legion możemy liczyć na Przepustkę Sezonową z zawartością online i pełną kooperacją wraz z dedykowanymi misjami oraz wydarzeniami i seriami wyzwań.
 
Cykl doczeka się trybu wieloosobowego, skupiającego się obecnie na pajączkowatych dronach oraz na skrywaniu się na wzór multi z Assassin's Creed Brotherhood.
 
 
Nie zabraknie także Watch Dogs Legion Bloodlines o Aidenie Price'ie oraz Wrencha w formie kolejnej postaci do wyboru. Nie zabraknie także Miny, na której eksperymentowano oraz postaci oficjalnie dokonującej cross-overa, jaką będzie Darcy.
 
Gra wzbogaci się także o darmową zwartość w formie postaci,  szeregu zadań, jak również trybu newgame+.
 
Watch Dogs Legion ukaże się 29 października 2020 roku na komputery osobiste (w tym Uplay+), PlayStation 4, PlayStation 5Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia.
 
 
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama