dodano: 2020-10-01 20:00:01
PC

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest z październikową datą premiery i nowym zwiastunem. Premiera na Steam oraz GOG.com

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest z październikową datą premiery i nowym zwiastunem. Premiera na Steam oraz GOG.com
14°
0

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest studia Different Tales z październikową datą premiery i nowym zwiastunem. Premiera na Steam oraz GOG.com.
 
Październikowe premiery gier przygodowych wzbogaciła kolejna produkcja w tym właśnie growym gatunku. Dziś wydawca, studio Walkabout podało datę premiery kolejnej gry w swoim portfolio, tytułu stworzonego przez studia Different Tales o tytule Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest. W grę zagramy już za kilkanaście dni. 
 
Przeczytaj także: Premiery gier przygodowych w październiku 2020. Prawdziwą jesień przywitamy sporą ilością przygodówek, zarówno klasycznych, jak i horrorów
 
Na 13 października przewidziana jest data premiery przygodowej gry narracyjnej w klimacie horroru, gry Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest, mrocznej, skupionej na historii, horroru z rozbudowanym rozgałęzieniem narracji. W grze, której opinie o wersji demonstracyjnej, znajdziecie na łamach naszego serwisu, znajdziecie ponad 200.000 ścieżek prowadzących do 5 głównych zakończeń. Gra twórców Wanderlust Travel Stories i Wanderlust: Transsiberian ma charakter wizualnej powieści, do którego wrzucone zostały mechaniki Rage i Willpower z legendarnej, tabletopowej, fabularnej gry RPG. Gracz może zmienić perspektywę swojej protagonistki, spostrzegając elementy i aspekty rozgrywki, których wcześniej nie dostrzegał. 
 
Poznamy je wcielając się w młodą kobietę o imieniu Maia, która przyjeżdża do Polski, do Puszczy Białowieskiej, w poszukiwaniu swoich rodzinnych korzeni, swojego dziedzictwa. Szybko zostanie wciągnięta w mroczną, tajemniczą i nieznaną jej do tej pory historię, w antyczną wojnę. Kobieta, a wraz z nią gracze, poprzez wybory determinuje rozgrywkę, a świat wokół niej odpowiednio się dostosowuje.   
 
Gra dostępna będzie na platformie Steam oraz GOG.com w cenie 14,99 USD. Przez siedem dni od daty wydanie będzie można zakupić ją w cenie obniżonej o 10%. Dodatkowo można zakupić pakiet gier, w którego skład wchodzą: Heart of the Forest in the World of Darkness, Vampire: The Masquerade - Coteries of New York i Vampire: The Masquerade - Shadows of New York z ceną obniżoną o 15% na cały zestaw. 
 
Gra zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC, Mac oraz Linux na Steam oraz GOG.com dnia 13 października. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama