11°
0
dodano: 2021-07-21 13:50:01

Why I fly, czyli dlaczego warto wybrać się w podróż z Microsoft Flight Simulator?

Autor: AnoX

Why I fly to nowy pakiet przygotowujący posiadaczy Xboxów Series X oraz Series S do sprawdzenia Microsoft Flight Simulator.

Już 27 lipca odbędzie się debiut Microsoft Flight Simulator na najnowszych konsolach Xbox, tymczasem Xbox opublikował ciekawe materiały z celebrytami, zajmujących się lataniem zawodowo czy hobbystycznie.

To za ich sprawą możemy zrozumieć co jest tak ekscytujące i wciągające w poruszaniu się w przestworzach. Seria Why I Fly prezentuje trzy wyjątkowe persony - Emile Christine, Squirrela oraz Shinji Maedę, którzy opowiadają o swojej ukochanej pasji.

Jest to oczywiście cząstka doznań, jakich można się spodziewać po propozycji Asobo Studios i Xbox Game Studios, które szczegółowo odwzorowały wiele miejsc na całym świecie!

Zapoznaj się również z: Bill Skarsgard dołączy do obsady John Wick 4. Czyżby koniec z filmami grozy?

Microsoft Flight Simulator, dzięki odwzorowaniu otoczenia, manewrów i doświadczeń z kokpitu praktycznie jeden do jednego, pomógł mi spełnić dziecięce pragnienie ­– mówi Shinji, który w efekcie został pilotem komercyjnym oraz nauczycielem. 

Microsoft Flight Simulator zadebiutowało 18 sierpnia 2020 roku na komputerach. Gra ma ukazać się 27 lipca 2021 roku na konsolach Xbox Series X oraz Xbox Series S. Produkcja jest dostępna także w ramach Xbox Game Pass.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama