dodano: 2021-07-21 09:05:01

Bill Skarsgard dołączy do obsady John Wick 4. Czyżby koniec z filmami grozy?

Bill Skarsgard dołączy do obsady John Wick 4. Czyżby koniec z filmami grozy?
13°
0

Obsada nowego części filmu akcji, tym razem o tytule John Wick 4, rozrasta się o kolejnych aktorów. Tym razem do obsady dołączył Bill Skarsgard. 

Jakiś czas pisaliśmy, że obsada nowego John Wicka, części już numer cztery, rozrasta się coraz bardziej. Wiemy, że w John Wick: Chapter 4 czyli po prostu John Wick 4 zagrają: Donnie Yen, Laurence Fishburne, Rina Sawayama, Shamier Anderson oraz Hiroyuki Sanada. Niedawno swój udział w filmie potwierdził kolejny aktor.

Tym razem jest nim Bill Skarsgård, aktor szwedzkiego pochodzenia, znany najbardziej z roli morderczego klauna Pennywise w dwóch częściach horroru na podstawie powieści Kinga o tytule To!, filmach noszących tytuły To: Rozdział 1 oraz To: Rozdział 2. Aktor kojarzony jest z dość charakterystycznymi postaciami, głównie mrocznymi, między innymi także z serialu stacji Hulu, także opartego na motywach książki Stephana Kinga Castle Rock.

Aktor zdradził, że jego udział w nowej odsłonie John Wick to po prostu oferta złożona przez reżysera filmu, Chada Stahelskiego. Przyznał także, o czym wiemy z wywiadu z serwisem Collider, że będzie to rola dość śmieszna, jak dla niego, postać taka, jakiej jeszcze nie grał w żadnym filmie. Aktor nie zdradził co za postać ma zagrać i jak ważna będzie dla filmu. Tym sposobem rozszerza swój dorobek aktorski, nie zamykając się jedynie w ramach produkcji grozy, z jakimi najbardziej jest jednak kojarzony. 

Przeczytaj również: John Wick: Chapter 4, do obsady kolejnego filmu akcji dołączyli nowi aktorzy

Na temat fabuły nowego odsłony tak lubianego przez widzów filmu akcji, jakim jest John Wick, serii tak popularnej, że powstają na jej bazie także gry wideo, takie jak John Wick Hex! na razie nic nie wiemy. 

Reżyserem kolejnej odsłony jest Chad Stahelski, mający na swoim koncie wszystkie trzy filmy z serii John Wick, zaś scenarzystami Shay Hatten (John Wick 3, Armia Umarłych, Army of Thieves) oraz Michael Finch (Predators, American Assassin, Hitman: Agent 47).

W obsadzie, jak już wspominaliśmy znaleźli się: Donnie Yen (Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie, Mulan, Blade: Wieczny łowca II), Laurence Fishburne (Matrix, Rzeka tajemnic, Hannibal), Rina Sawayama, Shamier Anderson (Zwycięzca, Pasażer numer 4, Boska przygoda Sharpay), Hiroyuki Sanada (Avengers: Koniec gry, Mortal Kombat) oraz Bill Skarsgård (Deadpool 2 , dwie części horrou To, Diabeł wcielony).

John Wick 4 trafi do kin 27 maja 2022 roku.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama