logo lubiegrac.pl

Wielkanocne motywy zmierzają do LEGO Bricktales! Solidna gra logiczna doczeka się zupełnie nowej porcji atrakcji

aktualności news Wielkanocne motywy zmierzają do LEGO Bricktales! Solidna
Wielkanocne motywy zmierzają do LEGO Bricktales! Solidna gra logiczna doczeka się zupełnie nowej porcji atrakcjiClockStone Studio i Thunderful Publishing wprowadzają wydarzenie z wielkanocnymi motywami oraz niespodziankami do LEGO Bricktales! Fani zagadek będą mogli zmierzyć się z nowymi i darmowymi wyzwaniami...

Darmowe aktualizacje oraz wydarzenia to coś, co fani docenią, a za sprawą LEGO Bricktales już teraz można poczuć otoczki wokół świąt wielkanocnych, rozpoczynając marzec od polowania na jajka oraz króliczki!

Zapoznaj się również z: Recenzja 1 sezonu Ród Smoka - Bardzo dobry powrót marki, która była bliska upadku na wiele lat...

W ramach specjalnej dawki nowości przenieść się będzie można do specjalnej, wielkanocnej klockowej rzeczywistości, wypełnionej magią, z wyjątkową opowieścią, 5 nowymi konstrukcjami, szeregiem wyzwań, niespodzianek, dodatkową misją skórkami oraz dodatkową ścieżką muzyczną.

Wraz ze wspomnianymi nowościami rozgrywka wzbogaci się również o szereg pomniejszych poprawek oraz specjalne menu, w ramach którego autorzy będą informować o kolejnych swoich zamiarach względem gry.

LEGO Bricktales ma zadebiutować 12 października 2022 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic