dodano: 2020-07-30 18:00:01
PC

Willy Morgan and the Curse of Bone Town z datą premiery i nowym zwiastunem, fragmentem rozgrywki. Premiera w sierpniu

Autor: agusia16
Willy Morgan and the Curse of Bone Town z datą premiery i nowym zwiastunem, fragmentem rozgrywki. Premiera w sierpniu
0

Willy Morgan and the Curse of Bone Town z datą premiery i nowym zwiastunem, fragmentem rozgrywki. Premiera przygodówki point and click już w sierpniu.
 
Wiily Morgan and the Curse of Bone, klasyczna przygodówka w uroczym stylu graficznym, gra stworzona przez włoskie studio imaginarylab wydana przez VLG Publishing ma ustaloną już datę premiery. Gra zadebiutuje na komputerach z systemem Windows, 11 sierpnia. Będzie dostępna zarówno na Steam, jak i na GOG.com. Wraz z ogłoszeniem daty premiery pojawił się także nowy zwiastun. Ten prezentuje fragment rozgrywki. 
  
Willy Morgan and the Curse of Bone Town - wrażenia z wersji demo Steam
 
Willy Morgan and the Curse of Bone Town to klasyczna przygodówka, której wrażenia z wersji demonstracyjnej przybliżającej wstęp do przygody, znajdziecie na łamach naszego serwisu, oferuje graczom śliczną, trójwymiarową grafikę, klasyczne, głównie przedmiotowe zagadki, mnóstwo lokacji, będzie ich ponad 50, a także mnóstwo linii dialogowych. 
 
Gra pozwala nam wcielić się w nastolatka, tytułowego Willy Morgana, który dziesięć lat po dziwnym zaginięciu ojca, znanego archeologa, w stercie codziennej korespondencji znajduje list od niego, bardzo tajemniczy, proszący go o natychmiastowe przybycie do miasta ściśle związanego z piratami, Bone Town, do pewnej tawerny, w której ojciec najprawdopodobniej był ostatni raz widziany przez jego zaginięciem. Nasz bohater niewiele myśląc, kompletuje (dosłownie) środek transportu, jakim jest rower i rusza nim do wspomnianego miasteczka. 
 
Willy Morgan and the Curse of Bone oferuje nieliniową rozgrywkę, animacje jakości Full HD, a także piracki świat z wieloma, czasami bardzo zaskakującymi zwrotami akcji. Rozgrywce towarzyszy oryginalna ścieżka dźwiękowa. 
 
Gra zadebiutuje 11 sierpnia w wersji na komputery osobiste PC na Steam oraz GOG.com. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (0):
Reklama
Reklama