dodano: 2021-11-14 11:55:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Winylowa ścieżka dźwiękowa Dying Light 2, Wartales z datą Wczesnego Dostępu, a Naraka Bladepoint przekroczyło... - Krótkie Info

Autor: AnoX
Winylowa ścieżka dźwiękowa Dying Light 2, Wartales z datą Wczesnego Dostępu, a Naraka Bladepoint przekroczyło... - Krótkie Info
11°
0

Winylowa ścieżka dźwiękowa Dying Light 2, Wartales z datą Wczesnego Dostępu, a Naraka Bladepoint przekroczyło.... Więcej w Krótkie Info!

Techland poinformował, że wraz z kompozytorem Olivierem Deriviere oraz Black Screen Records, zaoferują graczom winylowe wydanie ścieżki dźwiękowej do Dying Light 2 Stay Human, które na dwóch płytach zaoferuje posiadaczom znakomitą porcję muzycznych doświadczeń! Już teraz na stronie wydawnictwa wystartowała przedsprzedaż!

Bardzo się cieszę, że już wkrótce wszyscy fani gry Dying Light 2 Stay Human będą mogli posłuchać jej niesamowitej ścieżki audio na winylu. Zestaw będzie się składał z dwóch płyt, na pierwszej, słuchacze wyruszą w podróż razem z Aidenem, głównym bohaterem, poznając miasto Villedor, i tak jak w grze - odkryją różne frakcje, a także trudne wybory, które na nich czekają. Druga płyta z kolei przedstawi pełen niebezpieczeństw świat gry, pokazując jednocześnie, że mimo trudności losu, zawsze można znaleźć czas na przyjemności. Zapraszam wszystkich graczy na tę podróż i mam nadzieję, że będzie to dla nich niezapomniana przygoda - powiedział Olivier Deriviere - autor muzyki do gry Dying Light 2 Stay Human. 

 

Już 1 grudnia 2021 roku oficjalnie do Wczesnego Dostępu wejdzie gra Wartales, najnowsza produkcja francuskiego studia Shiro Games.

 

Gigapocalypse trafiło do Wczesnego Dostępu, gdzie gracze mogą zapoznać się już z rozgrywką, rozwijanej gry Headup Games.

 

Zapraszamy do konkursu: Made in Poland 2021 - 11 kluczy do wyjątkowych gier do wygrania!

 

Naraka Bladepoint sprzedała się w przeszło 6 milionach kopii, w związku z czym zorganizowano wyprzedaż oraz przygotowano szereg nagród w ramach nowego sezonu!

 

Beyond Blue oficjalnie trafiło na Nintendo Switch, gdzie gracze będą mogli poznać wyjątkowe przestrzenie podwodne!

 

Zombie Hell: Infected City to nadchodząca strzelanka pierwszoosobowa studia Infected Ants oraz Games Incubator, stawiającej na walkę z postapokaliptycznej rzeczywistości, pełnej nieumarlaków.

Karta na Steam

 

Przeczytaj też: Po udanym czasie United Label notuje rekordowe wyniki finansowe z 27-krotnym wzrostem przychodów

 

Epic Chef zagościło na rynku, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z kolejną grę o gotowaniu.

 

Stellaris: Console Edition doczekało się wprowadzenia dodatku Necroids Species, dzięki czemu rozgrywka na konsolach wzbogaci się o wiele nowych frakcji i treści.

 

Kainga Seeds of Civilization zagościło we Wczesnym Dostępie, dzięki czemu zainteresowane osoby, mogą zapoznać się z grą stworzoną samodzielnie przez Erika Rempena.

 


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama