dodano: 2020-10-27 23:55:01
PC

World of Tanks na PC-tach doczeka się wydarzenia halloweenowego z mocnym udziałem Ito Masahiro i Akiry Yamaoka!

Autor: AnoX
World of Tanks na PC-tach doczeka się wydarzenia halloweenowego z mocnym udziałem Ito Masahiro i Akiry Yamaoka!
14°
0

Ito Masahiro i Akira Yamaoka to dwóch znakomitych twórców, którzy wraz z Wargamingiem przygotowali wielkie, halloweenowe wydarzenie w World of Tanks.
 
Białoruski gigant branży gier oficjalnie ogłosił, że nawiązał współpracę z Mashiro Ito, dyrektorem artystycznym oraz twórcom między innymi potworów z serii Silent Hill oraz Akirę Yamaokę, twórcę znanego z utworów do wspomnianego cyklu oraz nadchodzącej gry The Medium.
 
Nowe atrakcje od 26 października do 9 listopada 2020 roku związane będą z naukowym eksperymentem, który przerodzi się na tragedię Mirny-13, gdzie trafimy z innymi graczami w ramach trybu PvE w pięcioosobowych grupach śmiałków posługującymi się czołgami IX poziomu w czterech świata.
 
W trakcie wspomnianego czasu będziemy mogli liczyć na unikatowych członków załóg, styli 3D (opracowanych przez Masahiro Ito), kamuflaży oraz masy kredytów i doświadczeń, nie zapominając o garażu przygotowanym przez Akirę Yamaokę.
 
Mając takich twórców na pokładzie możemy być pewni, że warto do drugiego tygodnia listopada wskoczyć na serwery, aby móc samodzielnie sprawdzić wydarzenie z nową zawartością.
 
Przeczytaj takżeKilka statystyk z Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest oraz odpowiedzi na pytania graczy
 
- Praca nad wydarzeniem Halloween w World of Tanks była interesującym  doświadczeniem - mówi Masahiro Ito. - Kombinacja pasji artystów w Wargaming  i nasza wspólna wizja stworzyły unikatowy i przerażający tryb. Moja poprzednie prace znane są z nieprzyjaznej, niepokojącej atmosfery, jeżącej włos na głowie  narracji i strasznych bestii – mam nadzieję, że gracze World of Tanks są gotowi  doświadczyć tego wszystkiego! -
 
- Zainspirowani przez Ito i Yamakokę pozwoliliśmy naszym twórcom zaszaleć twórczo i stworzyliśmy wyjątkową mapę oraz unikatowe mechaniki współpracy, ten tryb PvE będzie jak nic innego wcześniej - mówi Max Chuvalov, globalny dyrektor wydawniczy World of Tanks. - Tylko uważajcie, współpraca w tym trybie jest kluczem do sukcesu i jedynym sposobem na przetrwanie. -
 
World of Tanks dostępne jest na komputerach osobistych, tak jak wersja konsolowa World of Tanks Mercenaries oraz mobilna World of Tanks Blitz.
 
Więcej informacji o grach World of ... znajdziesz w tym miejscu.
 
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama