dodano: 2019-09-21 17:15:09
PS4PS4 PROXBOX

World of Warships: Legends z francuskimi okrętami!

Autor: AnoX
World of Warships: Legends z francuskimi okrętami!
11°
0

World of Warships: Legends, czyli ostatnie dziecko konsolowe Wargamingu doczekało się aktualizacji, wprowadzającej do zabawy okręty i maszyny francuskie.
 
Wargaming wypuścił pierwszą aktualizację do pełnej wersji konsolowych statków, które od teraz posiadają także francuskie okręty bojowe, ich dowódców oraz różnorodności, które oferują.
 
Francuskie krążowniki i pancerniki są już dostępne w ramach wczesnego dostępu, dzięki czemu sprawdzić od razu mocne działania. Niemieckie pancerniki wyszły z fazy wczesnego dostępu, dzięki czemu uczestnicy już mogą się pochwalić swoim Bismarckiem.
 
Głównymi cechami maszyn reprezentujących Francję będzie duża szybkość i potężna siła ognia, które w dobrych rękach umożliwią nam uzyskanie satysfakcjonującego efektu końcowego.
 
Krótkie Info #127 - LEGO Bastion trafił do gry ze swoim Wyzwaniem!
 
Rzecz jasna nie zabraknie cennych i mocnych przedstawicieli dowódców, którzy umożliwią nam uzyskanie jak najlepiej działającej maszyny zgodnej z naszymi potrzebami.
 
Nowy system odznak powinien zapewnić nam okazję do rozwinięcia siebie oraz swoich możliwości działania na poszczególnych mapach.
 
Wargaming przy okazji zadbał także o to, żebyśmy się mogli cieszyć wysokiej jakości rozgrywką bez błędów oraz bez spadków pamięci. Zauważyć należy także, że na Xbox One X będziemy mogli sprawdzić tekstury i obiekty w rozdzielczości 4K!
 
World of Warships: Legends ukazało się dziś (tj. 12 sierpnia 2019 roku). 
 
Więcej informacji o grach World of...
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama