dodano: 2021-01-12 07:00:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Poznaliśmy wszystkie miejscówki, w jakie zabierze nas Hitman 3! Gdzie wybierzemy się tym razem? - 6 miejsc i map w grze

Autor: AnoX
Gra: Hitman 3
Poznaliśmy wszystkie miejscówki, w jakie zabierze nas Hitman 3! Gdzie wybierzemy się tym razem? - 6 miejsc i map w grze
17°
0

Hitman 3 zadebiutuje już naprawdę niebawem, tymczasem IO Interactive ogłosiło, gdzie wybierzemy się tym razem z Agentem 47! Co czeka nas tym razem?

Niezależni deweloperzy zapowiedzieli gdzie się wybierzemy z trzecią odsłoną odświeżonego cyklu gier Hitman, która poprzez Agenta 47 zabierze nas tym razem do sześciu nowych, ciekawych lokalizacji.

W gronie tym znajdziemy nie tylko prezentowanych dotychczas w wielu miejscach Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale t5akze inne piękne przestrzeni.

Zapoznaj się także z: Paweł Saju Pawelczak otwiera ze swoim tygodniem projekt SkillFactor! Co się w tym czasie będzie działo?

Wśród nich znajdziemy mroczne Dartmoor na Wyspach Brytyjskich, gdzie zwiedzać będziemy nieco tajemnicze, mroczne domostwo, przypominające Wayne Manor czy lokalizację ze Skyfall.

Niezabranie podróży do Berlina, gdzie ujrzymy nocne życie, które za nic nie będzie przypominać rozświetlonego Chongqing w Chinach, gdzie nie zabraknie nie tylko neonów.

Ponadto czekają nas wyprawy do Mendozy w Argentynie oraz w Karpaty Rumuńskie, które już szykują dla nas sporo zimnych powiewów powietrza.

Jak oceniacie omawiane miejscówki? Jak oceniacie ich wygląd? Czego się spodziewacie po nich? Dajcie nam znać w komentarzach!

 

 

Hitman 3 ukaże się 20 stycznia 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.


źródło: https://www.ioi.dk/hitman-3-all-locations-revealed/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama