dodano: 2020-02-12 16:00:01

Zapowiedź rosyjskiego filmu Czarnobyl: Otchłań

Autor: nocarz
Zapowiedź rosyjskiego filmu Czarnobyl: Otchłań
19°
0

Rosjanie przygotowują film o katastrofie w Czarnobylu i opublikowali pierwszy zwiastun Czarnobyl: Otchłań. Jak prezentują się wydarzenia tutaj?
 
W zeszłym roku jednym z najbardziej popularnych seriali stworzonych przez HBO był serial o katastrofie elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Serial nie tylko spowodował wzrost zainteresowania tą historią ale przede wszystkim sami Rosjanie postanowili w odpowiedzi nakręcić swój serial.
 
Został on zapowiedziany w zeszłym roku i mieli go tworzyć stacja NTV oraz studio Amalgama. Historia w nim przedstawiona miała wybielić kadrę zarządczą elektrowni oraz Rosję. Według niej za katastrofa nie stoją błędy ludzkie czy wady techniczne ale agent CIA. Jaka jest jednak historia wszyscy wiemy.
 
Recenzja mini serialu HBO Czarnobyl
 
Kolejnym efektem serialu HBO jest zapowiedź pełnometrażowego filmu Czarnobyl: Otchłań, który jest reżyserowany przez Daniła Kozłowskiego. Głównym bohaterem jest młody strażak Aleksiej, który zgłasza się na ochotnika do nurkowania w zbiorniku rozbryzgowym znajdującym się u podstawy reaktora i otworzenia dwóch zaworów. Za wykonanie tej misji otrzyma przydział na mieszkanie na Krymie, który to może mu pomóc w zdobyciu ukochanej.
 
Jednak nie będzie nurkował w samotności ponieważ pomogą mu dwaj inni strażacy: Walery i Borys. Jak zapewne się domyślacie całość inspirowana jest historią trzech strażaków: Aleksieja Ananenki, Borysa Baranowa i Walerego Bespałowa. W filmie wystąpią znane gwiazdy kina rosyjskiego między innymi: Oksana Akinszyna, Filip Awdiejew, Samwel Tadewosjan, Nikolaj Kozak i Anton Shwartz.
 
Czarnobyl: Otchłań dystrybuowany będzie przez Central Partnership i pojawi się w rosyjskich kinach już 8 marca 2020 roku. 
 
Oficjalna strona Central Partnerhip
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama