dodano: 2020-07-06 22:00:02

HyperX zapowiedziało HyperX Alloy Elite 2, kolejne wydanie niezwykle cienionej gamingowej klawiatury premium

Autor: AnoX
11°
1
HyperX zapowiedziało HyperX Alloy Elite 2, kolejne wydanie niezwykle cienionej gamingowej klawiatury premium
HyperX Alloy Elite 2 to świeżo zapowiadana nowinka w ofercie HyperX, działu gamingowego Kingston Technology Company, Inc., rozwijającą poprzedniczkę.
 
Znany producent zaprezentował kolejną swoją klawiaturę - HyperX Alloy Elite 2, którą już teraz możemy zakupić i samodzielnie sprawdzić jak się trzyma rozszerzenie linii Alloy.
 
 
Nowy model dostępny będzie w czarnym kolorze będącym podstawą dla liniowych przełączników mechanicznych HyperX w kolorze czerwonym, z sprawą których gracze mogą liczyć na wytrzymałość do 80 milionów kliknięć z zachowaniem świetnej wydajności.
 
Sprzęt wyposażony został w przyciski multimedialne skracające wiele czynności oraz pokrętło do błyskawicznej zmiany głośności. Nie mogło zabraknąć również nakładek Pudding Keycaps zapewniających półprzezroczysty, dwuwarstwowy materiał dostarczający lepsza prezentację podświetlenia LED RGB oraz uwidacznia charakterystyczną czcionkę.
 
Elite 2 będzie się posługiwać podświetlanego paska LED z dynamicznymi efektami, zamkniętymi w stalowej ramie zwieńczonej z jednej strony kablem w oplocie oraz przelotowym złączem USB 2.0. 
 
Nie zabrakło wsparcia dla technologii anti-ghosting, pełnego wsparcia funkcji N-Key Rollover, nie zapominając także o wygodzie w kwestii dodatkowego oprogramowania w postaci NGENUITY z licznymi parametrami do ustawienia.
  
Alloy Elite 2 news
 
Firma pomimo światowej sytuacji stara się nie zawieść fanów, starając się dostarczyć urządzenia na poziomie wypuszczonego przez kwarantannami słuchawkami HyperX Cloud Flight S.
 
- Mamy ogromną przyjemność zaprezentować nową klawiaturę mechaniczną Alloy Elite 2 z nakładkami na klawisze HyperX Pudding Keycaps - powiedziała Bianca Walter, Business Manager, HyperX EMEA. - Model Alloy Elite 2 zaspokoi potrzeby graczy, którym zależy na mechanicznej klawiaturze gamingowej, możliwości dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb oraz liniowych przełącznikach HyperX, które wytrzymują 80 milionów kliknięć na klawisz. - 
 
Pamiętajmy także o tym, że wciąż istnieją ograniczenia dystrybucji, wobec czego przesyłka może się opóźnić, jednakże firma będzie się ze wszytkich sił starać jak najszybciej dostarczyć sprzęt.
 
HyperX Alloy Elite 2 jest już dostępna w sklepie internetowym marki w cenie 719 złotych oraz w sklepach tradycyjny i internetowych partnerów. 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-07 11:49:41

Kolejna niezwykle smieszna marketowa propozycja. Masakra jak to traci Made in China. Czy ktos tego sprzetu w ogole używa ?

Reklama
Reklama