dodano: 2021-08-05 09:55:01

Zharkov The Vortex w Everspace 2, Chess VR zaliczyło premierę, Patron z datą premiery, Highrise City z aktualizacją - Krótkie Info

Autor: AnoX
Gra:
Zharkov The Vortex w Everspace 2, Chess VR zaliczyło premierę, Patron z datą premiery, Highrise City z aktualizacją - Krótkie Info
0

Zharkov The Vortex w Everspace 2, Chess VR zaliczyło premierę, Patron z datą premiery, Highrise City z aktualizacją. Więcej w Krótkie Info!

Everspace 2 doczekało się kolejnej dużej aktualizacji, wprowadzającej do rozgrywki wstępniak fabularny, nowy system gwiezdny, okręty, kompanów oraz wiele więcej!

 

Polskie studio Chess & Checkers Games ogłosiło, że ich najnowsza gra Chess VR oficjalnie zagościło na goglach wirtualnej rzeczywistości, dzięki czemu w szachy zmierzyć się możemy także w pełnej, cyfrowej rzeczywistości!

To, że z Szachami w dość krótkim czasie udało nam się powtórzyć sukces pierwszej gry, czyli Warcabów to spore osiągnięcie - nie każda firma z branży gamingowej może się tym pochwalić. Uważamy, że szczególnie w mobilnych szachach tkwi ogromny potencjał, bo jest to międzynarodowa gra o długiej historii. Pracujemy obecnie nad budową całego ekosystemu wokół szachów. Jednym z kroków w tym kierunku są dla nas szachy w wersji dla wielbicieli wirtualnej rzeczywistości - wyjaśnia Łukasz Oktaba, założyciel i prezes studia gamingowego Chess & Checkers Games.

Chess VR to nasza pierwsza gra na platformę Oculus Quest. Za pomysłem przeniesienia naszych mobilnych Szachów stoi nasz wewnętrzny zespół R&D (badania i rozwój). Biorąc pod uwagę ogólnoświatowe trendy rynkowe oraz fakt, że klasycznych gier planszowych na VR jeszcze praktycznie nie ma, Chess VR to w dużym stopniu dla nas projekt pilotażowy. Nie wykluczamy jednak, że zdecydujemy się przenieść i kolejne nasze mobilne gry na Oculusa czy inne platformy VR - mówi Łukasz Oktaba.

 

Wczoraj oficjalnie poznaliśmy realme MagDart, nową technologię bezprzewodowego ładowania, który będzie obsługiwane w między innymi nowym smartfonie realme Flash. Urządzenie MagDart ma zaoferować ładowanie na poziomie 50 W, bazując na aktywnym chłodzeniu z cewką magnetyczną.

56da5e42c83046325bd0a7cf3aca55ae 

 

Przeczytaj też: Philips TAGH301BL i Philips TAGH401BL to pierwsze modele słuchawek znanego producenta!

 

Patron to nowa propozycja łącząca w sobie zarówno strategii o budowaniu miast z tytułem o przetrwaniu. Już za 5 di będziemy się mogli przekonać co wyszło Overseer Games.

 

Live Motion Games może się obecnie pochwalić wydaniem dwóch gier studia w Chinach i państwach sąsiednich. Car Trader Simulator i Train Station Renovation otwierają portfolio w tym regionie!

 

Highrise City doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji, koncentrującej się na poprawie oraz rozszerzeniu kwestii ekonomii w grze.

 

Zapoznaj się również z: Sierpniowy upał w World of Tanks 2021 startuje z szeregiem atrakcji!

 

Deadly Days to nowa propozycja komediowa w modelu roguelite'owym, stawiająca na przyjemne pojedynki z kolejnymi falami Zombie, dostępnymi obecnie również na konsolach Sony i Microsoftu.

 

Monster Harvest doczekało się opóźnienia premiery, w wyniku czego fani symulatorów farmy i potworów muszą zaczekać do 31 sierpnia!

 

Dungeon Defenders: Awakened oficjalnie zagościło na Nintendo Switch, gdzie gracze mogą się zapoznać z przyjemną kooperacyjną propozycją z segmentu tower defense.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama