dodano: 2021-08-04 23:05:01
PC

Sierpniowy upał w World of Tanks 2021 startuje z szeregiem atrakcji!

Autor: AnoX
Sierpniowy upał w World of Tanks 2021 startuje z szeregiem atrakcji!
15°
0

Sierpniowy upał w World of Tanks 2021 startuje w środku lata, a gracze mogą się zapoznać z zupełnie nową porcją zawartości oraz nadchodzącymi urodzinami gry!

Wargaming zdecydował się rozpocząć kolejny miesiąc wakacji od wprowadzenia czechosłowackich czołgów ciężkich od poziomu VII w górę, stawiając na szereg wyjątkowych maszyn z możliwością automatycznego ładowania czy podwójnego. Machiny dysponują podobnymi statystykami oraz uzbrojeniem.

Przy okazji zdecydowano się dodać Bezpieczną przystań, nową mapę dla bitew losowych o rozmiarze kilometr na kilometr z japońskich motywem portu oraz wioski rybackiej. Co również warto podkreślić, tło muzyczne zapewnił Akira Yamaoka (znany m.in. z serii Silent Hill czy z polskiego The Medium) z audio teamem World of Tanks.

Nowinką są również Ulepszenia polowe, system bardzo mocno krytykowany przez społeczność. Otóż ma on zagwarantować lepszą precyzję konfiguracji, mających zaoferować lepsze dostosowanie się do pola bitwy i celów do uzyskania. Mechanizm wprowadzi od VI poziomu drzewek technologicznych.

Modyfikacje zostały rozszerzone o kolejny parametr w postaci roli, w grze pojawia się ich 15. i będą one prezentowane podczas rankingowych potyczek.

Zapoznaj się również z: Age of Empires IV zamyka zapisy na betę! Zamknięte testy wystartują już jutro

Nieubłaganie zbliżają się również 11 urodziny World of Tanks, w ramach których Wargaming oferować będzie szereg nagród oraz upominków, odnoszących się do całej historii sieciowego hitu! 

Deweloperzy zdecydowali się wprowadzić również trybu Topografia, w ramach którego możliwe będzie sprawdzenie orientacji w terenie, a także oficjalnie powróci Linia Frontu!

World of Tanks obecne jest na komputerach osobistych, podobnie jak wersja konsolowa World of Tanks na konsolach (na Xbox Series XXbox Series S, Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4 oraz PlayStation 5) i mobilne World of Tanks Blitz.

Więcej informacji o grach World of ... znajdziesz w tym miejscu.

W tym miejscu możesz zarejestrować się do World of Tanks

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama