Życzenie, Disney prezentuje zwiastun nowej, klasycznie rysunkowej animacji, tworzonej w starym i jakże lubianym stylu

lubiegrac newsy filmowe Życzenie, Disney prezentuje zwiastun nowej, klasycznie
Życzenie, Disney prezentuje zwiastun nowej, klasycznie rysunkowej animacji, tworzonej w starym i jakże lubianym styluAgata Dudek | 7 maja 2023, 22:55

Życzenie, Disney prezentuje zwiastun nowej, klasycznie rysunkowej animacji, tworzonej w starym i jakże lubianym stylu. Premiera animacji w listopadzie.

Disney, zgodnie ze swoimi zapowiedziami powrotu do korzeni animowanego gatunku, pokazał nową animację, która jest tego świadectwem. Film stworzony w klasycznym, i przez wielu lubianym stylu, o polskim tytule Życzenia został pokazany na pierwszym zwiastunie. Oto jak się prezentuje!

Zapoznaj się również z: The Invincible, ograniczona czasowo wersja demonstracyjna dostępna na platformie Steam. Czas na sprawdzenie gry!

O czym jest Życzenie?

Fabuła animowanej produkcji o tytule Życzenie koncentruje się wokół Ashy, siedemnastolatki żyjącej w królestwie życzeń, zwanym Rosas. Do krainy owej przybywają różni ludzie, niemal z całego świata, by przekazać jego władcy, królowi Magnific swoje życzenie. To on bowiem decyduje, które z nich może się spełnić. Pewnego dnia w spełnieniu pewnego życzenia sprawdza się właśnie Asha, i od tej chwili towarzyszy jej luka energii zwana Star. Asha, owa kula i koziołek o imieniu Valentino będą musieli poradzić sobie ze złym królem, udowadniając, że magia i człowiek mogą iść w parze.

Obsada Życzenie

W obsadzie, w wersji oryginalnej animacji Życzenie znaleźli się: Ariana DeBose (Westworld, West Side Story), Alan Tudyk (Resident Alien, Doom Patrol) i Chris Pine  (Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, Wonder Woman 1984). Kto jeszcze znalazł się w angielskiej głosowej obsadzie animacji? Tego na ten moment nie wiemy.

Przeczytaj również: Między nami żywiołami, nowa animacja od Disney/Pixar na pełnym zwiastunie z polskim dubbingiem i w oryginale

Reżyserami filmu są Chris Buck, który ma na swoim koncie nagrodzona Oscarem Krainę lodu, a także Na fali czy Tarzana oraz Fawn Veerasunthorn, odpowiedziany na animację Raya i ostatni smok.

Kiedy zadebiutuje Życzenie?

Polska kinowa premiera animacji Życzenie przewidziana jest na 24 listopada 2023 roku.

Zwiastun Życzenie

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners