Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu zadebiutuje w listopadzie? Tak twierdzą nowe plotki

lubiegrac news Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu zadebiutuje w listopadzie? Tak twierdzą nowe plotki
Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu zadebiutuje w listopadzie? Tak twierdzą nowe plotkiMaciej Gaffke | 1 lipca 2022, 13:05

Ubisoft prawdopodobnie wypuści grę o Avatarze w listopadzie. Przynajmniej tak twierdzi znany dziennikarz, Tom Henderson, który powołuje się na swoje źródła. Samo studio nie potwierdziło tych informacji i nadal nie ujawniło oficjalnej daty premiery. 

Avatar: Frontiers of Pandora, to gra stworzona na podstawie popularnego filmu Jamesa Camerona z 2009 roku. Przypomnijmy, że w tym roku ma ukazać się również druga część tej produkcji, więc całkiem możliwe, że premiera gry, jak i filmu będzie zbliżona.

Zapoznaj się także z:

 

Według Toma Hendersona, Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje 18 listopada 2022 roku. Wspomniał on o tym w jednym ze swoich artykułów. Właśnie taką datę miało podać mu kilka źródeł, zatem coś może być na rzeczy.

Jeśli ta informacja się potwierdzi, to gra pojawi się w samym środku innych ważnych premier. Dodatkowo ta data będzie mniej więcej pokrywać się z premierą filmu Avatar 2, który trafi do kin w grudniu.

Trzeba przyznać, że wypuszczenie gry o miesiąc przed filmem skutecznie podniesie zainteresowanie Avatarem. Z kolei zbliżająca się druga część tej produkcji skusi wielu graczy do sprawdzenia produkcji od Ubisoftu.

Avatar Frontiers of Pandora oficjalnie ma zadebiutować w 2022 roku. Gra zmierza na Xbox Series SXbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/avatar-frontiers-of-pandora-to-launch-on-november-18-rumor

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners