Czemu Avatar Frontiers of Pandora będzie grą FPS? Ditte Deenfeldt opowiada o wizji Ubisoft Massive

lubiegrac news Czemu Avatar Frontiers of Pandora będzie grą FPS? Ditte Deenfeldt opowiada o wizji Ubisoft Massive
Czemu Avatar Frontiers of Pandora będzie grą FPS? Ditte Deenfeldt opowiada o wizji Ubisoft MassiveTamer Adas | 12 listopada 2023, 06:00

Dlaczego nadchodząca gra Avatar Frontiers of Pandora będzie grą FPS? Ditte Deenfeldt opowiada o wizji Ubisoft Massive, która zaskoczyła wielu graczy. Czego można się spodziewać po strzelance osadzonej w świecie wykreowanym przez Jamesa Camerona?

Dokonana przez Ubisoft zapowiedź gry Avatar od studia Massive była o tyle zadziwiająca, że wybranie pierwszoosobowej perspektywy nie było oczywistym wyborem. Ditte Deenfeldt zdecydował się w rozmowie z IGN-em zdradzić, czemu zdecydowano się podążyć w takim kierunku.

Jak się okazuje, wszystko spowodowane zostało pragnieniem zaoferowania bardziej wciągającego doświadczenia, możliwości przybliżenia się do wyjątkowej Pandory, która ma imponować równie mocno, co jej kinowy odpowiednik. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, zdecydowano się nawet jeszcze mocniej współpracować ze studiem Lighstorm.

Przeczytaj również:

 

To właśnie ekipa Jamesa Camerona udzielała licznych porad oraz wskazówek, dzięki czemu świat przedstawiony ma jeszcze mocniej żyć, a gracz i główny bohater mają być jeszcze mocniej połączony z otaczającą naturą oraz jej wieloma wymiarami.

Trzeba oddać przedstawicielom korporacji Ubisoft, że... wykonali dość dobry ruch. W końcu to właśnie wizja obcej planety była najmocniejszym elementem marki, wobec którego niestety pozostałe aspekty nie mogły się równać. Miejmy jednak nadzieję na to, że ostatecznie doczekamy się produkcji stojącej całościowo na lepszym i równym poziomie.

Wyczekiwana gra Avatar Frontiers of Pandora ma zadebiutować już 7 grudnia 2023 r. na komputery osobiste, PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/avatar-frontiers-of-pandora-is-first-person-for-the-sake-of-immersion

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners