Plotki się potwierdziły! A oto i DOOM The Dark Ages - XGS 2024

lubiegrac news Plotki się potwierdziły! A oto i DOOM The Dark Ages - XGS 2024
Plotki się potwierdziły! A oto i DOOM The Dark Ages - XGS 2024Tamer Adas | 9 czerwca 2024, 19:10

Nieoficjalne plotki sprzed kilku tygodni się potwierdziły. DOOM The Dark Ages pojawiło się na wydarzeniu Xbox Games Showcase 2024 ukazując nową, intrygującą i zaskakującą przygodę DOOM Guya!

DOOM The Dark Ages na Xbox Games Showcase 2024

To o czym plotkowano jakiś czas temu, oficjalnie się potwierdziło! id Software i Bethesda Softworks faktycznie zdecydowali się przenieść DOOM Guya do okresu średniowiecza. Słynny heros ponownie stanie do bezpośredniej walki z demonami.

Autorzy rzeczywiście zdecydowali się osadzić nową odsłonę w zaskakujących okolicznościach, prezentując nieco inny balans mocy pomiędzy głównym bohaterem oraz jego odwiecznymi rywalami.

Przeczytaj również:

 

Fani po raz kolejny mogą ujrzeć jak nowe sequele zmieniają się, nieco inaczej rozkładając akcenty. Tym razem nowe okoliczności mają wpływać na to, jakie będą odczucia z zasadniczej zabawy.

Pomimo średniowiecznego zacięcia nie zabrakło miejsca na efektowne, nowoczesne wyposażenie, nieco inną szybkość oraz poczucie prawdziwej potęgi DOOM Guya!

DOOM The Dark Ages ma ukazać się 2 2025 roku.

Zwiastun DOOM The Dark Ages z Xbox Games Showcase 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [1]:
avatar redaktor
dodano: 2024-06-09 22:59:12

Cudownie to wygląda!

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners