E3 2017 - Skull & Bones, czyli doświadczenie z Black Flaga zadziałało?

lubiegrac news E3 2017 - Skull & Bones, czyli doświadczenie z Black Flaga zadziałało?
E3 2017 - Skull & Bones, czyli doświadczenie z Black Flaga zadziałało?Tamer Adas | 12 czerwca 2017, 22:45

Ubisoft postanowił wykorzystać brak gry pirackiej i doświadczenie z Assassin's Creed 4 Black Flag i tym razem zaoferuje nam pełnoprawny tytuł w tym klimacie
 
Pierwszy zwiastun był piekielnie ekscytujący i z pewnością wszyscy cieszyli się oglądaniem go, gdyż to miało charakter i prezentowało się świetnie. Z rozgrywką było tak sobie, nastawienie na starcia wieloosobowe oraz te okropne znaczniki życia... dramat...
 
Rozgrywka prezentowała się nawet obiecująco, jednakże mało było w niej efektywnego udziału gracza. Od granie pod multi na wiele strzelania i akcji. Takiego abordażu to z pewnością nikt by nie chciał... no i to ciągłe gadanie o loot'cie..
 
Szczerze powiedziawszy po początkowym zachwycie mocno się zawiodłem pokazaną rozgrywką... być może tak jak przy For Honor otrzymamy jednak coś interesującego dla pojedynczego gracza. 
 


 

ogolny

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [2]:
avatar Mariusz
dodano: 2017-08-01 21:49:42

TOM3EK pewnie masz racje ale ja na przykład cieszyłbym się nawet gdyby tak było bo dobrych pirackich gier jest jak na lekarstwo. Jakiś czas temu pewna polska firma chciała dokończyć porzucony projekt o piratach i wyszła z tego masakra a nie gra. Jest na rynku miejsce na takie cudo, nawet jeśli to ogrzewany kotlet ale nimo wszystko dobry.

avatar TOM3K
dodano: 2017-07-10 19:44:25

Jak dla mnie po Black Flag z serii Assassin's Creed to może być niestety ogrzewany kotlet :-/

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners