Erling Haaland będzie gwiazdą na okładce EA Sports FC 24? W sieci pojawiły się plotki o sporej zmianie!

lubiegrac e-sport Erling Haaland będzie gwiazdą na okładce EA Sports FC
Erling Haaland będzie gwiazdą na okładce EA Sports FC 24? W sieci pojawiły się plotki o sporej zmianie!Tamer Adas | 6 lipca 2023, 16:05

Wielkimi krokami zbliżamy się do ujawnienia gry EA Sports FC 24, tymczasem w sieci zaczynają wyciekać kolejne doniesienia dotyczące najnowszej gry piłkarskiej od Electronic Arts. Czyżbyśmy poznali nową super gwiazdę piłkarską, która znajdzie się na okładce? Czy faktycznie może nią zostać Erling Haaland w Machnesteru City?

EA Sports FC 24 zmieni wiele?

Gracze już teraz nie mogą się doczekać tego, co EA Sports przygotowało w zanadrzu w ramach nowej gry piłkarskiej, która ostatecznie żegna się z nazwą FIFA i przechodzi do całej rodziny sportowej Electronic Arts. Wszystko wskazuje na to, że zmiany będą większe i obszerniejsze w skalę, aniżeli mogło się to niektórym graczom wydawać.

Erling Haaland gwiazdą okładki EA Sports FC 24?

Najnowsze doniesienia pozyskiwane ze sklepów konsolowych wskazują na to, że być może EA Sports FC doczeka się niezwykłego piłkarza na swojej okładce. Dzisiejsze wieści mówią o tym, że być może zostanie nim... zdobywca Ligi Mistrzów z Manchesterem City: Norweg Earling Haaland!

Zapoznaj się też z:

 

Super gwiazda już całej ligi angielskiej miałby zastąpić równie popularnego i utalentowanego Kyliana Mbappe, który przez kilka ostatnich części samodzielnie lub w towarzystwie gościł na okładkach wersji podstawowych oraz specjalnych piłkarskich gier od EA Sports.

Czemu Haaland miałby zamienić Mbappe na okładce EA FC 24?

Wymiana piłkarza na okładce co pewien czas następuje naturalnie, ale tym razem ma ona wiele sensu. Z jednej strony gra przechodzi na nowy szyld, zatem tego typu krok były dodatkowym pokazem, że dochodzi do sporej zmiany, a i nie zabraknie mocnego debiutu na okładce. W chwili obecnej nie wiemy kiedy (bo nie czy) Kylian Mbappe zdecyduje się odejść z Paris Saint-Germain na rzecz Realu Madryt, najpewniej transfer przebiegać będzie bardzo długo, zatem Electronic Arts mogło chcieć uniknąć sytuacji, gdy do ostatnich chwil konieczne by było oczekiwanie na ostateczny kształt okładki. W końcu żaden nowy klub nie chciałby, aby ich piłkarz widniał na tapecie gry w stroju poprzedniej jego ekipy.

Earling Haaland nie tylko nie zamierza w tej chwili przechodzić do nowego zespołu, ale jednocześnie może się pochwalić zdobyciem ze swoim zespołem Ligi Mistrzów, zatem postawienie właśnie na niego wydaje się być sensownym krokiem na tych poziomach. Zapomnieć nie sposób także o jego sporej jakości piłkarskiej jakości oraz rozgłosu, jaki towarzyszy jego kolejnych, niezwykłych, strzeleckim osiągnięciom.

Nadchodzące EA Sports FC 24 ma zadebiutować jesienią 2023 r. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.dealabs.com/magazine/quel-joueur-a-laffiche-de-de-ea-sports-fc-24-23601

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners