MSI reaguje na problemy karty GeForce RTX 4070 Ti SUPER szybko wprowadzając aktualizację BIOS-u

lubiegrac newsy hardware MSI reaguje na problemy karty GeForce RTX 4070 Ti SUPER szybko wprowadzając aktualizację BIOS-u
MSI reaguje na problemy karty GeForce RTX 4070 Ti SUPER szybko wprowadzając aktualizację BIOS-uTamer Adas | 25 stycznia 2024, 23:55

MSI błyskawicznie reaguje na problemy, jakie objawiły się przy kartach GeForce RTX 4070 Ti SUPER. Szybko wprowadzona aktualizacja BIOS - 95.03.45.40.F0 wprowadza poprawki sprawiające, że modele odblokowują swój pełen potencjał i możliwości.

Niedawno na rynku zagościł nowe karty graficzne z rodziny RTX 40 SUPER, a swoje modele wyprodukowało oraz wydało MSI. Producent doczekał się szeregu uwag ze strony społeczności, że karty zdają się być blokowane i nie są w stanie w pełni wykorzystać swojego potencjału.

Przeczytaj też:

 

Po przeprowadzeniu analiz producent faktycznie dostrzegł problem i od razu zdecydował się go wyeliminować poprzez nową aktualizację BIOS-u. Już teraz na stronie producenta modele 3X, X SLIM i 2X można zaktualizować, ciesząc się pełnią mocy oraz wydajności.

Poprzez aktualizację (95.03.45.40.F0) gracze będą mogli nie tylko przebić dotychczasowe, niezachwycające wyniki benchmarków, ale także dostarczą atrakcyjniejsze doznania w trakcie ogrywania wybranych przez siebie tytułów.

Przedstawiciele marki najmocniej przepraszają za zaistniałą sytuację oraz obiecują, że dołożą wszelkich starań, aby taka sytuacja już więcej nie zaszła. Celem od zawsze było spełnianie oczekiwań oraz rygorystycznych testów, aby w ten sposób zaoferować sporą wydajność i niezawodność.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners