Dziś następuje premiera RIN The Last Child, polskiej metroidvanii z mocnym akcentem położonym na magię

lubiegrac publicystyka Dziś następuje premiera RIN The Last Child, polskiej metroidvanii
Dziś następuje premiera RIN The Last Child, polskiej metroidvanii z mocnym akcentem położonym na magięTamer Adas | 25 stycznia 2024, 18:10

Oficjalnie nastąpiła premiera gry RIN The Last Child, polskiej metroidvanii stworzonej przez studio Space Fox Games S.A. Autorzy zabierają graczy do pełnego magii i mitów świata inspirującego się mitem o Kronosie... Czego fani mogą się spodziewać po tej grze?

O czym jest RIN: The Last Child?

Space Fox Games S.A. zabierze gracz do świata, gdzie tytułowa, mityczna bohaterka będzie ostatnią nadzieją na uratowanie świata. Dziecko Twórcy wyrusza w wielką drogę, aby zgodnie z inspiracją w postaci mitu o Kronosie, zaprezentować historię konfliktu rodzeństwa i motywu przemijania. Nasza bohaterka stanowi szansę na to, że rzeczywistość przetrwa, a życie ponownie rozwijać się będzie przez wszelkie krainy...

Przeczytaj również:

Co kształtuje rozgrywkę w RIN: The Last Child?

W metroidvaniowym stylu w połączeniu z platformowo-zręcznościową dostarcza graczom nie tylko klasykę rozgrywki w tym modelu, ale także oferuje między innymi autorski system tworzenia magii. W ten sposób gracze mogą znacząco dostosować moce Rin do swoich preferencji oraz potrzeb. W ten sposób możliwe jest swobodne podchodzące do szeregu wyzwań, które są stawiane wraz z kolejnymi obszarami oraz poziomami.

18 czarów, pakiet żywiołów i kategorii otwierają szereg możliwości ofensywnych i defensywnych, przydatnych podczas mierzenia się z pomniejszymi przeciwnikami czy potężnymi pięcioma bossami.

Premiera RIN: The Last Child

Gra RIN: The Last Child dziś, 25 stycznia 2024 roku zagościła na komputerach osobistych. Pod koniec pierwszego kwartału produkcja będzie dostępna także na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Spółka Space Fox Games S.A. notowana jest na parkiecie NewConnect.

Zwiastun premierowy RIN: The Last Child

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners