Rzekoma data premiery Dragon’s Dogma 2 wyciekła przed nowym, oficjalnym pokazem gry!

lubiegrac news Rzekoma data premiery Dragon’s Dogma 2 wyciekła przed nowym, oficjalnym pokazem gry!
Rzekoma data premiery Dragon’s Dogma 2 wyciekła przed nowym, oficjalnym pokazem gry!Tamer Adas | 18 listopada 2023, 07:15

W sieci pojawiła się rzekoma data premiery Dragon’s Dogma 2, która wyciekła w zasadzie równolegle przed oficjalnie zapowiedzianym kolejnym pokazem RPG-a. To może oznaczać, że Capcomowi ktoś mógł zepsuć niespodziankę...

Wyciekła data premiery?

Dotychczas Capcom nie zdecydował się zdradzić daty premiery drugiego Dragon's Dogma, które zapowiada się na naprawdę smakowitego RPG-a. W sieci za sprawą PEGI dowiedzieliśmy się, że tytuł być może zadebiutuje 22 marca 2024 roku.

Zapoznaj się także z: PEGI - Czym jest? Co oznacza? - Szczegóły oznaczeń w grach!

Dragon's Dogma 2 z mikrotransakcjami?

Europejski system oceniania gier zdradza także, że tytuł miałby się doczekać oceny PEGI 18 ze względu na przemoc. Nie zabrakło tutaj informacji również o tym, aby tytuł miał się doczekać mikrotransakcji.

Do tej pory nie było o tym, mowy, ale być może wydawca jednak zdecyduje się na taki krok, oferując do zakupienia między innymi nowe kostiumy czy dekoracje.

Czas na kolejny pokaz Capcomu!

Równolegle i być może przypadkowo Capcom zdecydował się opublikować zajawkę wideo przygotowującą graczy do kolejnego pokazu RPG-a, który 28 listopada zostanie zaprezentowany w postaci 15-minutowego materiału wideo.

Dragon's Dogma 2 nie ma daty premiery. Gra zmierza na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/dragons-dogma-2-showcase-set-for-november-28th https://gamingbolt.com/dragons-dogma-2-listed-for-march-22-2024-launch-by-pegi

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners