Skull & Bones z kolejnym opóźnieniem i garść innych wieści od Ubisoftu?

lubiegrac news Skull & Bones z kolejnym opóźnieniem i garść innych wieści od Ubisoftu?
Skull & Bones z kolejnym opóźnieniem i garść innych wieści od Ubisoftu?MartaM | 25 maja 2021, 14:00

Ubisoft zdaje się mieć kolejny problem z produkcją Skull & bones, która znowu będzie zaczynana od nowa. Dodatkowo, Riders Republic i Rainbow Six Parasite mogą nie zachwycić graczy. 

Anonimowy informator Ubisoftu podzielił się interesującą informacją o grze przygodowej Skull & Bones, której produkcja rozpoczęła się od zera na nowo kilka miesięcy temu już po raz drugi.

Pierwszy raz stało się to w atmosferze skandalu kiedy w zeszłym roku Ubisoft zdecydowało się na usunięcie oskarżonego o molestowanie dyrektora zarządzającego w Singapore Studio, który zajmował się Skull & Bones. Właśnie w tym czasie produkcja wróciła do punktu wyjścia i studio zaczęło pracę nad nią od nowa. 

Gra najprawdopodobniej nie wyjdzie nawet w 2022 roku, nie wspominając o planowanym pierwszym terminie premiery w 2021. 

Skull & Bones jest ponoć na wczesnym etapie podobne do pirackiej produkcji Microsoft, Sea of Thieves, jednak na jakiekolwiek potwierdzone informacje trzeba jeszcze poczekać. Również powiązanie wyżej wspomnianych oskarżeń i opóźnienia gry jest niepotwierdzone.

Zobacz także: MISSING - The Complete Saga, przygodowa gra symulacyjna rozgrywająca się w otwartym świecie 

Z innych wieści od Ubisoft, data premiery Riders Republic, battle royal rozgrywane między cyklistami i narciarzami ma być ogłoszona na konferencji E3 Ubisoftu. Nie jest jasnym czy gra będzie pełnym mikrotransakcji Free to Play tytułem, Ubisoft na razie skłania się ku płatnej pełnej wersji. Gra będzie dostępna na PS Plus i Xbox Live Gold.

Rainbow Six Parasite pojawi się jeszcze w tym roku, jednak oczekiwania są mieszane. Gra miała pójść mocno w klimat sci-fi i nie będzie mieć trybu kampanii dla jednego gracza. 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gameluster.com/exclusive-skull-bones-has-restarted-development-and-will-not-launch-in-2021-and-more-from-inside-ubisoft/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners