Stroje Brooklyn 2099 i Kumo trafią do Marvel's Spider-Man 2 z ciekawymi pomysłami designerskimi

lubiegrac news Stroje Brooklyn 2099 i Kumo trafią do Marvel's Spider-Man 2 z ciekawymi pomysłami designerskimi
Stroje Brooklyn 2099 i Kumo trafią do Marvel's Spider-Man 2 z ciekawymi pomysłami designerskimiTamer Adas | 13 października 2023, 15:40

Stroje Brooklyn 2099 i Kumo to kolejne dwie propozycje, które gracze będą mogli wyposażyć Spider-Mana oraz Milesa Moralesa w ramach gry Marvel's Spider-Man 2, przygotowywanej przez Insomniaca. Co będzie wyróżniać te propozycje skórek dla postaci?

Krok po kroku zbliżamy się do premiery gry Insomniac Games i Sony Interactive Entertainment, tymczasem podczas kolejnego Comic Conu ujrzeć mogliśmy kolejne dwa kostiumy, w które będziemy w stanie ubrać Spider-Mana oraz towarzyszącego mu Milesa Moralesa.

W przypadku stroju odnoszącego się do Nowego Jorku, mamy d o czynienia z pomysłem futurystycznym, bazującym na świecących się elementach kostiumu w jego części środkowej oraz uzupełnionej o hełm z lekko różowymi akcentami. Całość uzupełniają materiały znacznie lżejsze wykonane z bardziej elastycznego syntetyku.

Zapraszamy Was też do...

 

Zdecydowanie lepiej prezentuje się Kumo, dzieło Peach Momoko, który zdecydował się oprzeć swoją propozycję nie tylko o motyw Pająka, ale także o tradycyjne japońskie tatuaże, efektowną czerwień, klasyczne elementy wywodzące się właśnie z Japonii oraz lokalnego folkloru, tworząc naprawdę efektowną całość.

Krok po kroku delikatnymi materiałami przygotowywani jesteśmy do debiutu gry, która już za dosłownie tydzień ukaże się na rynku, odpowiadając na pytanie, czy jedyna tegoroczna, pełnoprawna premiera z rodziny PlayStation Studios, trzyma chociażby jakościowy poziom i czy spełni oczekiwania fanów...

 

 

Marvel's Spider-Man 2 ma zadebiutować 20 października 2023 roku, ekskluzywnie na PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners