Vampire: The Masquerade - Coteries of New York nową grą Draw Distance

lubiegrac news Vampire: The Masquerade - Coteries of New York nową grą Draw Distance
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York nową grą Draw DistanceTamer Adas | 4 czerwca 2019, 19:40

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York to kolejna(!) gra krakowskiego Draw Distance, które zaoferuje nam grę w świecie World of Darkness.
 
Studio Draw Distance w naprawdę imponujący sposób podchodzi do swojej działalności, co potwierdzają kolejne projekty. Dopiero co Ritual: Crown of Horns trafiło do Wczesnego Dostępu na Steam, Hall of Horror doczekało się prac nad planszówką, w tle gdzieś tam kołysze się jeszcze przecież proces produkcji Far Peak. Niecałe dwa la ta temu mogliśmy sprawdzić także Serial Cleanera.
 
W każdym bądź razie w dniu dzisiejszym doczekaliśmy się pierwszej zajawki Vampire: The Masquerade – Coteries of New York, czyli kolejnej gry studia osadzonej w piątej edycji znanego świata Vampire: The Masquerade.
 
Najnowsza propozycja zabierze nas zgodnie z tytułem do Nowego Jorku, gdzie ujrzeć będzie można zaciętą walkę dwóch klanów wampirzych - Anarchów i Camarillą, a w tym wszystkim znajdzie się jeszcze trochę przestrzeni oraz Wielkiego Jabłka. Będzie to także pierwsza tego typu opowieść i pojawienie się uniwersum na konsolce Nintendo Switch.
 
 
Będziemy mieli okazję do wcielenia się w członka jednej z frakcji, przy okazji wykorzystując unikatowe umiejętności oraz podejmując decyzje wpływające na świat przedstawiony, co będzie szczególnie interesujące także ze względu na to, że pewne wątki zostaną dołączone do oficjalnego kanonu!
 
W jednym z najbardziej znanych zakątków Stanów Zjednoczonych będziemy mogli wsiąknąć w świat przedstawiony, prowadzić rozmowy, realizować określone zadania oraz wykonując je dowolną metodą.
 
Poznanie głównej jak i pobocznych historii będzie wymagać od nas odpowiedniej koterii, budowania relacji oraz zaufania, bez których nie uda nam się osiągnąć zakładanych wyzwań. Model Maskarady, wymagać będzie od nas odpowiedniego wtapiania się i nawiązywania rozmów z NPC-tami. To wszystko razem może zapewnić nam wyjątkowe doświadczenie, podobnego do tego jak pięknie prezentują się szkice koncepcyjne (zajrzyjcie do galerii ;D ).

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York ukaże się na komputerach osobistych i Nintendo Switch w czwartym kwartale 2019 roku.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners