W sieci pojawiły się przecieki, które pozwolą wam dowiedzieć się czego spodziewać się możemy po ujawnieniu EA Sports FC!

lubiegrac e-sport W sieci pojawiły się przecieki, które pozwolą wam dowiedzieć
W sieci pojawiły się przecieki, które pozwolą wam dowiedzieć się czego spodziewać się możemy po ujawnieniu EA Sports FC!Kamil Adas | 9 lipca 2023, 22:00

Trwa lipiec, a wraz z nim zostaje już coraz mniej czasu do odsłonięcia kolejnych ciekawych informacji na temat odsłony EA Sports FC, na których dzisiaj się koncentrujemy. Jakie przecieki tym razem pojawiły się w sieci?

Najnowsza gra piłkarska EA Sports oraz całego Electronic Arts jest wyczekiwna przez wszystkich graczy i fanów odsłony FIFA, jednakże my dzisiaj skupiamy się na nowych przeciekach na temat ruchów, jakich możemy spodziewać się po ujawnieniu EA Sports FC 24.

Zapoznaj się też z:

Z ostatniego wpisu jednego z graczy znanych z wycieków EA Sports FGZNews dowiedzieć się możemy, że między 13, a 14 lipca powinniśmy dostać kolejne oficjalne informacje na temat zwiastuna, czy prezentacji okładki gry. 

Co więcej, po tym czasie również powinna wyruszyć przedsprzedaż EA Sports FC 24, ekskluzywny  dostęp do Clubhouse dla użytkowników korzystających z PS, czy przedstawienie systemu Hypermotion Volumetric, jaki pokaże nam zmiany w rozgrywce. 

 

 

Nadchodzące EA Sports FC 24 ma zadebiutować jesienią 2023 r. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://twitter.com/FGZNews/status/1676258554125201408

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners