Wykonanie Resident Evil 4 remake zaskoczy graczy zachowując charakter oryginału? Capcom postawił sobie właśnie taki cel!

lubiegrac news Wykonanie Resident Evil 4 remake zaskoczy graczy zachowując
Wykonanie Resident Evil 4 remake zaskoczy graczy zachowując charakter oryginału? Capcom postawił sobie właśnie taki cel!Tamer Adas | 6 marca 2023, 06:05

Capcom poprzez jeden z wywiadów zdradził, że Resident Evil 4 remake ma zaskoczyć gracz, jednocześnie prezentując graczom możliwość delektowania się charakterem oraz podstawami oryginału, który podzielił graczy, ale rozkochał sobie fanów drugiej trylogii. Autorzy postawili sobie za cel połączenie nowych pomysłów z klasyka...

W oparciu o liczne próby odświeżenie czwartej części cyklu Resident Evil ma być przykładem tego, że można skutecznie połączyć charakter i najlepsze elementy oryginału, jednocześnie poprawiając go oraz starając się posunąć nieco w stronę ostatnich remake'ów, które cieszyły się sporym uznaniem społeczności graczy.

Z tego też względu Capcom chce zagwarantować graczom połączenie ze sobą najlepszych elementów, tworzących nową całość, ale naprawdę wiernie stojącą w ramach pierwotnej produkcji. Poczucie świeżości ma jedynie towarzyszyć nowej grze, stojącej twardo w oryginalne i jego specyfice.

Przeczytaj też:

 

Przykładem ma być sterowanie zaciągnięte z odświeżonej "Dwójki" i "Trójki", jednocześnie dodając do nich znane z "Czwórki" kopnięcia czy uniki w trakcie walki, łącząc je z bardziej otwartą formułą i jeszcze liczniejszymi przeciwnikami stającymi na drodze Leona Kennedy'ego. Zapomnieć nie możemy także o Ashley, która może okazać się zarówno pomocą, jak i zmusi graczy do innego sposobu podchodzenia do starć.

Już za kilkanaście dni gracze będą mogli zweryfikować, na ile zapewnienie sprawdzają się faktycznie, przypadkiem nie tworząc nieudanego miksu. Dotychczasowe materiały wskazywały na nieco inne podejście, zapewniającej więcej akcji, choć... być może horrorowe aspekty będą właśnie zaskakiwać społeczność nie tylko pod względem wizualnym.

Nadchodzące odświeżenie Resident Evil 4 remake ma zadebiutować 24 marca 2023 na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste, PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-4-remake-wants-to-betray-your-expectations-while-still-respecting-the-original

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners