Już wkrótce sprawdzić będziemy mogli Streets of Rogue 2! Kiedy demko gry będzie dostępny?

lubiegrac news Już wkrótce sprawdzić będziemy mogli Streets of Rogue 2! Kiedy demko gry będzie dostępny?
Już wkrótce sprawdzić będziemy mogli Streets of Rogue 2! Kiedy demko gry będzie dostępny?Tamer Adas | 12 kwietnia 2024, 14:00

Kilka dni temu oficjalnie zapowiedziano Streets of Rogue 2, zupełnie nowy tytuł Matta Dąbrowskiego oraz tinyBuild, które chcą zaoferować graczom kontynuację naprawdę ciepło przyjętej propozycji z 2019 roku. Czego fani mogą się spodziewać w tym roku po tym tytule?

Matt Dąbrowski oraz tinyBuild Games zdecydowały się wspólnie ujawnić w trakcie Triple-I Initiative Showcase 2024 swój kolejny projekt. Jeszcze w tym roku fani mogą się spodziewać wydania kontynuacji Street of Rogue. Ciepło przyjęta propozycja z 2019 roku doczeka się następcy, który ma podnieść doznania na jeszcze wyższy poziom.

Zgodnie z zaprezentowanym materiałem wideo zdecydowano się postawić na jeszcze większą dawkę swobody  podejściu do wyzwania, głównego zadania lub... zatracenia się całkowicie w poboczne aktywności, których zwyczajnie nie zabraknie!

Przeczytaj też:

 

Po raz kolejny przygotować się warto na szereg dowcipów, zabawnych sytuacji oraz szalonych wydarzeń, które w pixel-artowej postaci przyciągną naszą uwagę. Mają roguelite'ową podstawę, tym razem autor i jego współpracownicy mogą pozwolić sobie na rozwinięcie formuły oraz pomysłu, mającego już prawie 10 lat.

Zainteresowanie, ale nie przekonani gracze będą mieli okazję już w czerwcu zapoznać się z wersją demonstracyjną gry, która zostanie udostępniona w ramach festiwalu Steam Next Fest 2024.

Streets of Rogue 2 ma trafić do Wczesnego Dostępu na Steamie jeszcze w 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners