dodano: 2021-09-11 21:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

14 zespołów Serie A pojawi się w FIFA 22. Oficjalna współpracy EA Sports i włoskiej ligi

Autor: AnoX
Gra: FIFA 22
14 zespołów Serie A pojawi się w FIFA 22. Oficjalna współpracy EA Sports i włoskiej ligi
19°
0

FIFA 22 doczekała się nawiązania współpracy w włoską ligą Lega Serie A, dzięki czemu gracze mogą liczyć na oficjalne licencje na kluby, zawody i piłkarzy.

EA Sports ogłosiło wraz z Lega Serie A, że w grze znajdzie się oficjalna licencja na najwyższą klasę rozgrywką we Włoszech, obejmując także Supercoppa Italiana, turniej który od sezonu 2022/23 będzie nosił miano EA Sports Supercup.

Na mocy umowy z grze znajdzie się 14 w pełni licencjonowanych zespołów wraz z zawodnikami, ich cenami, stadionami oraz otoczką. To oczywiście nie koniec, ponieważ partnerzy zajmą się również kwestią eSportowych zawodów eSerie A TIM, trwających dalej tylko i wyłącznie w FIFĘ.

To kontynuacja współpracy najlepszych włoskich lig, zmagającej się obecnie z jedną istotną kwestią. Otóż 14 ekip to nie wszystkie zespoły, jak widać ruch Juventusu Turyn stał się jedynie pierwszym z kilku tego typu wycofań się z obecności w kolejnych odsłona najbardziej dochodowej serii.

Zapoznaj się również z: Mortal Kombat 12 zadziała na nowym silniku? NetherRealm Studios mogło zdecydować się na nowe zmiany...

To początek nowego, ekscytującego partnerstwa z Lega Serie A, które pozwala EA SPORTS nadal rozwijać miłość do piłki nożnej na całym świecie - powiedział David Jackson, VP of Brand w EA SPORTS FIFA. - Ta współpraca z Lega Serie A jeszcze bardziej podkreśla nasze zaangażowanie we włoską piłkę nożną. Mamy ambicje związane z Włochami teraz i w przyszłości i będziemy rozwijać naszą obecność w tym kraju, mając na celu dostarczanie najbardziej autentycznych i niezrównanych doświadczeń w grze. - 

Połączenie sił Lega Serie A i EA SPORTS to wyjątkowa okazja, aby zapewnić lepszą widoczność naszych klubów i zawodników przez kolejne lata - powiedział Luigi De Siervo, CEO w Lega Serie A. - Jak już pokazaliśmy przy okazji eSerie A TIM, EA SPORTS jest dla nas idealnym partnerem: dzielimy te same cele i zaangażowanie w rozwój piłki nożnej na całym świecie. -

FIFA 22 ma zadebiutować już 1 października 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Google Stadia, Nintendo Switch (w ramach Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Gra będzie dostępna również w ramach abonamentu EA Play Pro.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje