dodano: 2020-03-11 06:05:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Adam Badowski potwierdził nowy etap i stan prac Cyberpunk 2077

Autor: AnoX
Adam Badowski potwierdził nowy etap i stan prac Cyberpunk 2077
40°
0

Cyberpunk 2077 cały czas powoli powstaje, a Adam Badowski wczorajszym Twittem przedstawił jaki jest stan prac nad grą, potwierdzając rozpoczęcie etapu.
 
Niedawno polski gigant branży gier ogłosił powód przesunięcia daty premiery Cyberpunk 2077, tymczasem w dniu wczorajszym Adam Badowski potwierdził, że prace przebiegają w dobrym tempie, osiągając kolejny ważny punkt.
 
Jak się okazuje najnowszy hit trafił oczekuje obecnie na wyznaczenie przez światowe agencje określenia kategorii wiekowej, co potwierdza, że produkcja jest coraz  to bliższa pełnej wersji.
 
Obecnie produkcja przechodzi kolejny etap szlifowania technicznych aspektów produkcji oraz testowania ich funkcjonowania i wyłapywania błędów. Proces ten w wypadku tak dużej gry w dodatku z otwartym światem będzie siłą rzeczy wymagał sporej ilości czasu.
 
Z dnia na dzień postęp jest jednak zauważalny i miejmy nadzieję, że tak pozostanie aż do samej premiery, która odbędzie się w drugiej połowie września bieżącego roku.
 
Zanim to nastąpi spodziewać się możemy nowych materiałów z produkcji, które powinny rzucić nam nieco więcej światła na rozgrywkę, mechaniki oraz być może także na system strzelania, pozostający jedną z największych niewiadomych.
 
[Komentarz redaktora] Mijające miesiące bez wątpienia okażą się niezwykle ważne dla stabilności gry w pierwszych dniach oraz tygodniach, z czym miał problem Wiedźmin 3 Dziki Gon, a co odbijało się mocniej wśród społeczności, aniżeli recenzentów.
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox X oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
 
CD Projekt RED to jedna z kilku polskich firm obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama