dodano: 2019-04-03 18:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Dodatkowy epizod Bear With Me: The Lost Robots zadebiutuje w lipcu

Autor: agusia16
Dodatkowy epizod Bear With Me: The Lost Robots zadebiutuje w lipcu
12°
1

Bear With Me: The Lost Robots, prolog ciepło przyjętej i wielokrotnie nagradzanej gry przygodowej Bear With Me, zadebiutuje wraz z wersją The Complete Collection już tego lata.
 
Zapewne miłą niespodzianką dla fanów specyficznego klimatu, łączącego kryminał noir z klasyczną przygodówką z nutą horroru i cynicznej komedii, będzie zapowiedź kolejnej epizodu Bear With Me, tym razem prologu do owej przygodówki, zatytułowanego Bear With Me: The Lost Robots, który wraz z The Complete Collection zawierającą wszystkie cztery odcinki w wersji na konsolę, komputer i urządzenia mobilne, zadebiutuje 9 lipca.
 
Dodatkowo The Complete Collection w wersji na Steam zawierać będzie cyfrowy podręcznik z wizualizacjami rozwojowymi, a także pełną oryginalną ścieżkę dźwiękową z całej serii. 
 
Bear With Me - Epizod 1 - recenzja
 
Bear With Me: The Lost Robots, podobnie jak poprzednie trzy epizody, których recenzje i poradniki znajdziecie na łamach naszego serwisu, to klasyczna przygodówka point & click, stworzona przez niezależne studio Exordium Games, wydana przez Modus Games, które ma na swoim koncie Degrees of Separation, dwuwymiarową platformówkę logiczną, o której mieliśmy okazję wspominać już na stronie, choćby tutaj, czy w tym wpisie, albo tu.
 
Bear With Me - Epizod 2 - recenzja
 
Prolog do Bear With Me, to jednak klasyczna przygoda, która skupia się na Flincie, bracie Amber, którego tajemnicze zniknięcie jest kluczem do głównych odcinków Bear With Me. Podczas growej podróży, spotykamy zupełnie nowe i zapadające w pamięć postacie i odkryjemy, odmienne od reszty serii lokacje. Całość zaprowadzi nas do wydarzeń rozgrywających się w epizodach 1-3, rzucając nieco światłą na całą serię i znacznie ją rozjaśniając. 
 
Bear With Me: Epizod 3 - recenzja
 
W odcinkach od 1 do 3, o których pisaliśmy Wam więcej, między innymi tutaj, a także  w tym miejscu oraz tutaj, wcielamy się we wspomnianą już przeze mnie Amber, dziewczynkę, która przy pomocy detektywa Ted'a Bear próbuje odnaleźć swojego starszego brata, Flinta. Śledztwo, które oboje prowadzą, przywołuje postać tajemniczego „człowieka w czerwieni” odpowiedzialnego za szereg niedawnych pożarów. Jest też dla Amber zmierzeniem się z surrealistycznymi wspomnieniami i przedziwnymi wydarzeniami, które dręczą dziewczynkę. 
 
Bear With Me - Epizod 1 - solucja, poradnik
 
Bear With Me - Epizod 2 - poradnik, solucja
 
Bear With Me : Epizod 3 - solucja, poradnik
 
Nowy odcinek, prequel zatytułowany: Bear With Me: The Lost Robots będzie dostępny za 3,99 £ / 4,99 € w wersji na PC - Steam, a także konsolach PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch, a później także na urządzeniach mobilnych. 
 
The Complete Collection, zawierający trzy epizody wraz z czwartym, Bear With Me: The Lost Robots również na wspomniane wyżej platformy dostępny będzie w cenie 11,99 GBP / 14,99 EUR. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Odwiedź stronę studia Exordium Games
 
Modus Games Twitter
 
Modus Games Facebook
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-04-04 21:20:54

Jakoś nie czuje tego klimatu i nie kręci mnie to wcale niestety i przykro mi ale nie stracilbym na to czasu zbyt wiele.

Reklama
Reklama