dodano: 2021-01-11 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Biomutant jednak... nie wyjdzie przed kwietniem. THQ Nordic zaprzecza wcześniej opublikowanym informacją...

Autor: AnoX
Gra: Biomutant
Biomutant jednak... nie wyjdzie przed kwietniem. THQ Nordic zaprzecza wcześniej opublikowanym informacją...
19°
0

Zaledwie wczoraj wspominaliśmy Wam o możliwej premierze gry Biomutant, tymczasem THQ Nordic zdecydowało się zaprzeczyć danym Embracer Group.

Dosłownie wczoraj mieliśmy dla Was pozytywne wieści, jednakże jeszcze wczoraj późno w nocy zmieniło się wiele, ponieważ wydawca Biomutanta zdecydował się zdemontować wskazania Embracer.

Zgodnie z informacją bezpośrednią tytuł na pewno nie zagości w pierwszy kwartale 2021 roku, a data premiery odbędzie się dopiero w kolejnym roku fiskalnym.

Zapoznaj się także z: Gra Path of Exiles 2 najpewniej nie zdąży z debiutem w 2021 roku! Na kolejny rozdział będziemy musieli jeszcze dłużej zaczekać...

To oznacza, że debiut odbędzie się najwcześniej 1 kwietnia 2021 roku, a zatem jednak sporo będziemy musieli odczekać, aby móc wskoczyć do kolorowego świata mutantów.

Niestety sprzeczne informacje nie mogą budzić kolejne obawy dotyczące jeszcze kilku ewentualnych przesunięć daty premiery, w wyniku czego projekt wciąż widnieje w kategoriach, być może kiedyś wyjdzie....

 

 

Biomutant ma się ukazać w 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One Xbox Series oraz Xbox Series S.
 

źródło: https://gamerant.com/biomutant-thq-nordic-april-2021-fiscal-year-release/

Tagi: biomutant,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama