dodano: 2020-10-18 22:05:01
PCPS5XBOX

Bloober Team składa w niezwykły sposób hołd dla Rutgera Hauera poprzez Observer System Redux!

Autor: AnoX
33°
1
Bloober Team składa w niezwykły sposób hołd dla Rutgera Hauera poprzez Observer System Redux!
Observer System Redux ukaże się dopiero za miesiąc, tymczasem polskie studio Bloober Team zaprezentowało niezwykły hołd wobec Rutgera Hauera.
 
Krakowianie przygotowali wyjątkowy wywiad, opracowany został jako wirtualny hołd oddany wielkiemu aktorowi, który zapisał się w historii filmów oraz stał się głównym bohaterem oryginalnego Observera.
 
Przy okazji zbliżającej się premiery, ulepszonego wydania opracowanego z myślą o wersji na konsole nowej generacji, zdecydowano się opracować bardzo atrakcyjny materiał wideo, ukazujący nam jak wiele pracy włożył, aby jak najlepiej wcielić się w Daniela Lazarskiego.
 
 
Wideo to świetne oddanie wielkości aktora, który całym sercem starał się oddać wszystko co najważniejsze, aby gracze mogli cieszyć się z jego pracy i jej efektów, w nietypowej, cyberpunkowej rzeczywistości Krakowa alternatywnej przyszłości.
 
Produkcja sama w sobie ma być pod pewnymi względami oddaniem hołdu aktorowi, umożliwiając nam jeszcze przyjemniejszą i obszerniejszą historię i czas spędzony z wirtualnym Rutgerem Hauerem.....
 
Observer System Redux ukaże się 10 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, Xbox Series S i Xbox Series X. Następnie tytuł 12 (w Polsce 19) listopada 2020 roku także na PlayStation 5 w cenie niecałych 30 dolarów/euro.
 
 
Bloober Team S.A. notowane jest na parkietach NewConnect.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated polskiego studia Atomic Wolf, a już niebawem zapoznamy się także z wyczekiwanym Cyberpunk 2077. Studio Bloober Team równolegle pracuje także nad The Medium.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-10-19 15:32:20

Ciekawa to produkcja nie powiem. Powinno jednak byc uwzglednione kto kupil ja wczesniej i dac mu mozliwosc rozszerzonej wersji ogrania prawie za free ;)

Reklama
Reklama