dodano: 2022-01-20 23:10:02

Rozszerzenie Monster Hunt trafiło do Chernobylite z nową dawką zawartości!

Rozszerzenie Monster Hunt trafiło do Chernobylite z nową dawką zawartości!
21°
0

Chernobylite Monster Hunt to pierwsze darmowe rozszerzenie w formie dużej aktualizacji do gry All in! Games i  The Farm 51. Nie zabrakło jednak płatnych skórek do zakupienia.

Polski wydawca oraz studio oficjalnie ogłosili wprowadzenie w środę kolejną dużą aktualizację do swojej wspólnej gry Chernobylite, która tym razem doczekała się pierwszego dużego rozszerzenia.

Przeczytaj również: [LastNewsThisGame 3]

 

"Mega Patch" wprowadza darmowe rozszerzenie noszące tytuł Monster Hunt, dodającego do rozgrywki aż trzy nowe gatunki potworów. Każdy z nich posiada odmienną charakterystykę oraz wyjątkowe umiejętności.

W segmencie płatnym znalazł się pakiet Autumn Dread, kosztujące około 18 złotych DLC oferujące kilka skórek i elementów dekoracyjnych.

Twórcy zdecydowali się poprawić również mechaniki odpowiedzialne za Black Stalkerów, bazując na uwagach społeczności. Przy okazji wyeliminowano pomniejsze błędy.

Gra Chernobylite 29 lipca 2021 roku na komputerach osobistych. Wersje na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S ukazały się 28 września.

Spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych, natomiast The Farm 51 znajduje się na NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama