dodano: 2019-09-04 12:00:08
IOSPCPS4PS4 PROXBOX

Civilization VI otrzyma niebawem wrześniową aktualizację

Autor: nocarz
Civilization VI otrzyma niebawem wrześniową aktualizację
13°
0

Civilization VI to produkcja, która ma całkiem sporo fanów i jak do tej pory jest prężnie wspierana przez twórców.
 
We wrześniu ma nastąpić spora zmiana w rozgrywce tej wspaniałej gry, a ponadto  zostanie wprowadzony tryb sieciowy jakiego jeszcze w całej serii gracze nie mieli szansy doświadczyć. Na oficjalnym kanale gry został niedawno opublikowany materiał wideo, w którym Dennis Shirk opisuje jakie to zmiany czekają we wrześniowej aktualizacji.
 
Nowości w dodatku Rise and Fall do Civilization VI
 
Główną atrakcją ma być dedykowany specjalnie dla tej części tryb sieciowy jednak przedstawiciel Firaxis nie zdradził bliższych konkretów. Te zostaną ujawnione w najbliższym czasie. W aktualizacji mają się także znaleźć mniejsze i większe poprawki i usprawnienia jak między innymi wzmocnienia dla miast nadbrzeżnych, sześć nowych rodzajów map (między innymi Terra, Primordial orazMirror),  oraz zmiany i poprawki na przykład w trybie World Builder czy samym zbalansowaniu rozgrywki.
 
Shirk przypomniał również, że dla wersji mobilnej dla systemu iOS zostało już udostępnione rozszerzenie Rise and Fall, a niebawem pojawi się także Gathering Storm. Pod koniec roku wszystkie dodatki mają sie także pojawić w wersji na konsole Nintendo Switch. W materiale jednak nie została ujawniona dokładana data aktualizacji wrześniowej.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama