dodano: 2019-08-24 07:10:07
PCPS4PS4 PROPS5STR

Co Cyberpunk 2077 mocno rozwija względem Cyberpunk 2020? Jakie zmiany wprowadzono do świata Mike'a Pondsmitha?

Autor: AnoX
Co Cyberpunk 2077 mocno rozwija względem Cyberpunk 2020? Jakie zmiany wprowadzono do świata Mike'a Pondsmitha?
35°
0

Cyberpunk 2077 ma być duchową kontynuacją Cyberpunk 2020, tak w skrócie zaprezentował swoją współpracę z CDP RED Mike Pondsmith. Co to oznacza?
 
Mike Pondsmith, twórca całego uniwersum Cyberpunk podzielił się kolejnymi informacjami dotyczącymi jego współpracy z CD Projekt RED. Rodzima produkcja stanowi pod wieloma względami świata przedstawionego kontynuację oryginalnego, papierowego Cyberpunk 2020.
 
Dog Duty, czyli inspiracja trochę z Commandos i z Cthulhu!
 
Kluczem i jedną z najważniejszych rzeczy do zrealizowania było jak najlepsze zarysowanie następującego czasu, za którym idzie oczywiście postęp technologiczny, frakcyjny oraz społeczny, choć w tym wypadku ten ostatni raczej pogłębia swój upadek.
 
Świat przedstawiony dokonał kroku do przodu, a my jako gracze nie tylko będziemy mogli go kształtować, ale także poznamy wydarzenia, które zadziały się w przeciągu 57 lat pomiędzy. To z resztą poruszane jest chociażby w pobocznych projektach typu Cyberpunk Red osadzonego w 2045 roku.
 
Rodzimi twórcy wraz z twórcom oryginału zdecydowali się rozwinąć świat przedstawiony, korporacje, gangi i frakcje, wiele postaci, a nawet Johny Silverhanda, będącego żywą legendą Night City.
 
Cyberpunk 2077 być może będzie dostępny od 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES. CDP jest największą spółką z branży gier w Europie
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: pcgamer.com

Komentarze (0):
Reklama