dodano: 2020-09-23 08:00:01

Co nowego na Netflix# 16 - Wyprawa na księżyc, Emily w Paryżu, Suburra sezon 3, Morderstwo po amerykańsku, Song Exploder, Carmen Sandiego sezon 3, Cadover

Autor: agusia16
Co nowego na Netflix# 16 - Wyprawa na księżyc, Emily w Paryżu, Suburra sezon 3, Morderstwo po amerykańsku, Song Exploder, Carmen Sandiego sezon 3, Cadover
16°
0

W kolejnym odcinku "co nowego na" Wyprawa na księżyc, Emily w Paryżu, Suburra sezon 3, Morderstwo po amerykańsku, Song Exploder, Carmen Sandiego, sezon 3.
 
Sporo nowych zwiastunów, nowych zapowiedzi nazbierało się w dzisiejszym wpisie dotyczącym nadchodzących seriali i filmów platformy Netflix. Będą kontynuacje, będą nowości i będą animacje oraz dokumenty. Co zatem w najbliższym czasie na Netflix?  
 
Przeczytaj także: Recenzja Dirty John i Dirty John: Betty Broderick, czyli dwa sezony serialu Netflix opartego na prawdziwych wydarzeniach
 
Zaczniemy od najnowszego zwiastuna przygotowanego przez polski oddział Netflixa, dotyczący nadchodzącej animacji, Wyprawa na księżyc, już w drugiej prezentacji wideo, która przybliża filmową produkcję dla całej rodziny.  
 
Wyprawa na księżyc to najnowsza animacja, którą już w październiku obejrzymy na Netflix, w reżyserii Glena Keane, której producentami są: Gennie Rim i Peilin Chou. Jest to opowieść traktowana jako animowany musical, nastawiony na niezwykle emocjonalną, uczuciową fabułę. 
 
Wyprawa_na_ksi_yc_1  
 
To historia niezwykłej, inteligentnej, pomysłowej i zdeterminowanej dziewczynki, która postanawia udowodnić wszystkim i każdemu z osobna, że na Księżycu istnieje życie. W tym celu buduje rakietę kosmiczną i odlatuje w nią w kosmos, trafiając tym samym na planetę, którą zamieszkuję dziwne, ale sympatyczne zwierzęta. 
 
Premiera animacji na Netflix 23 października.
 
 Oglądaj film na Netflix
 
 
 
Mieliśmy drugi zwiastun animowanej premiery Netflixa, więc pozwolicie, że zaprezentujemy kolejny zwiastun numer dwa, z tym, że nie będzie to animacja, a  produkcja z gatunku dramatu romantycznego, tym razem w formie serialu zatytułowana Emily w Paryżu
 
Emily w Paryżu to serialowa historia tytułowej Emily Cooper, specjalistki od marketingu, mieszkanki Chicago, która pewnego dnia dostaje intratne stanowisko w mieście zakochanych i mody, Paryżu. Bez zawahania rzuca się zatem w wir tego co niesie jej teraźniejszość w Paryżu. Są wyzwania, jest przyjaźń i jest też miłość.  
 
Przeczytaj także: Dramat o problemach z akceptacją, Aż do kości - recenzja filmu Netflix
 
Dziesięcioodcinkowy pierwszy sezon serialu to produkcja stworzona przez Darrena Stara, odpowiedzialnego za Seks w wielkim mieście. W obsadzie Lily Collins, znana między innymi z filmu dostępnego na Netflix, Aż do kości, czy z thrillera Inferitance a także: Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Lucas Bravo, Kate Walsh, Samuel Arnold, Bruno Gouert i Camile Razat. 
 
Emily_w_Pary_u_1  
 
Premiera pierwszego sezonu serialu na Netflix 2 października.
 
Oglądaj na Netflix
 
 
Koniec października to premiera trzeciego już sezonu włoskiego serialu w klimacie dramatu kryminalnego o tytule Suburra, w którym znajdziemy tematy polityczne. Ten emocjonujący, trzymający w napięciu serial to produkcja oparta na literaturze. Włoski oddział Netflixa przygotował zwiastun nadchodzącej kontynuacji i zakończenie opowieści. 
 
Jest to opowieść rozgrywająca się w małym włoskim miasteczku, które jednak spokojnym nazwać nie można. Miejsce to pełne jest skorumpowanych polityków i drobnych i większych przestępców, którzy wiodą w nim swe szemrane interesy. W mieście toczy się walka między wpływowymi rodzinami. 
 
 Suburra_sezon_3 
 
W obsadzie serialu: Alessandro Borghi, Giacomo Ferrara, Filippo Nigro, Alberto Cracco, Rosa Diletta Rossi,  Carlotta Antonelli, Jacopo Venturiero, Federica Sabatini i Paola Sotgiu. 
 
Premiera serialu w trzecim sezonie 30 października.
 
Obejrzyj na Netflix
 
 
Kilka dni temu za sprawą amerykańskiego oddziału Netflixa pojawił się także kolejny zwiastun filmu dokumentalnego przedstawiającego historię zaginięcia Shanann Watss i jej dzieci.
 
Jest to produkcja o prawdziwej zbrodni, film dokumentalny śledczy, z kategorii kryminalnej. Film nosi tytuł: American Murder: The Family Next Door, w polskiej wersji Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina i jest produkcją przybliżającą prawdziwą, straszną historię, a jej reżyserem jest Jenny Popplewell.
 
Premiera filmu 30 września.
 
Oglądaj na Netflix
 
 
 
Kolejnym filmem dokumentalnym, którego zwiastun  zaprezentował także amerykański oddział Netflixa, jest Song Exploder. Jest to produkcja dla której inspiracją był podcast, film przedstawiający muzyków i ich tajemnice związane z tworzeniem. W filmie wykorzystano utwory z gatunku Hip-hop, filmy i programy muzyczne, a także koncerty. 
 
Premiera dokumentu na Netflix 2 października.
 
Obejrzyj na Netflix 
 
 
 
W październiku swoją premierę będzie mieć także pierwszy norweski film na Netflix, będący psychologicznym horrorem o tytule Cadover w polskim tłumaczeniu Padlina
 
Padlina to opowieść rozgrywająca się w post-apokaliptycznym świecie, który został zniszczony przez katastrofę nuklearną..Leonora (Gitte Witt), Jacob (Thomas Gullestad) oraz ich córka Alice (Tuva Olivia Remman), próbując przetrwać godzą się na pewny dziwny układ, pewien rodzaj gry, która organizowana jest przez właścicieli hotelu. Zapraszają oni ową rodzinę na spektakl teatralny i posiłek. Wszyscy otrzymują maski, by wiedzieli kim są aktorzy, ale szybko okazuje się, że na owym przedstawieniu ludzie zaczynają znikać. 
 
Padlina  
 
W obsadzie: Gitte Witt, Thomas Gullestad, Thorbjørn Harr, Maria Grazia De Meo, Helge Jordal, Stig Frode Henriksen, Trine Wiggen, Kingsford Siayor, Jonathan Rodriguez i Bente Børsum. 
 
Premiera filmu przewidziana jest na 22 października.
 
Oglądaj na Netflix
 
 
Wpis zaczynaliśmy animacją i kończymy animacją, tym razem kontynuacją w sezonie trzecim serialu animowanego, opowiadającego o przygodach sprytnej złodziejki, która w rzeczywistości ratuje dobra kultury, zatytułowanego Carmen Sandiego.
 
Animacja nie tylko pozwala nam cieszyć się dość wartką akcją, ale i pozwala nauczyć się więcej na temat kultury, geografii i historii wielu krajów świata, które Carmen Sangiego odwiedza. 
 
Przeczytaj także: Horror w pierwszej części - recenzja filmu grozy To, na podstawie powieści Kinga
 
W głosie Carmen Sandiego usłyszymy Gine Rodriguez znaną między innymi z serialu Jane the Virgin zaś Finn Wolfhard, którego oglądać możemy w serialu Netflixa Stranger Things czy najnowszej adaptacji książki Kinga, To, wcielił się w rolę Playera.
 
Carmen Sangiego w sezonie 3 zadebiutuje na Netflix 1 października. 
 
Oglądaj na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama