dodano: 2020-09-28 09:50:01

Co nowego na Netflix# 17 - Transformers: Wojna o Cyberton, Poradnik łowczyni potworów, Resident Evil, Ktoś musi umrzeć, Barbarzyńcy, Gambit królowej, Nawiedzony dwór w Blay

Autor: agusia16
Co nowego na Netflix# 17 - Transformers: Wojna o Cyberton, Poradnik łowczyni potworów,  Resident Evil,  Ktoś musi umrzeć, Barbarzyńcy,  Gambit królowej, Nawiedzony dwór w Blay
15°
1

Co nowego na Netflix# 17, Transformers: Wojna o Cyberton, Poradnik łowczyni potworów, Resident Evil, Ktoś musi umrzeć, Barbarzyńcy, Gambit królowej, Nawiedzony dwór w Blay. 
 
Netflix nie zatrzymuje się ani na monet, co rusz prezentując nam nowe filmowe zwiastuny. Dlatego w dzisiejszym zestawieniu "co nowego na Netflix" znajdziecie mnóstwo sporo filmowych zapowiedzi. Są nowości, są kontynuacje.  
 
Przeczytaj również: Nawiedzony Dom na Wzgórzu - recenzja pierwszego sezonu mrocznego serialu na Netflix
 
Zaczynamy od nowości na Netflix. Polski oddział Netflixa przygotował pierwszy zwiastun w postaci teasera nadchodzącego niemieckiego serialu historycznego rozgrywającego się w 9 wieku przed naszą erą. Serial nosi tytuł Barbarzyńcy i znalazł się również w październikowej ramówce. 
 
Barbarzyńcy to produkcja składająca się w pierwszym sezonie z 6 odcinków, w reżyserii Steve'a Sainta Ledgera oraz Barbary Eder. Twórcami owej produkcją są Arne Nolting, Andreas Heckmann i Jan-Martin Scharf. W obsadzie:  David Schütter (Aniołki Charliego - do obejrzenia na HBO GO), Bernhard Schütz (Bardzo poszukiwany człowiek - do obejrzenia na Netflix, Zaginiony, Stacja Berlin) oraz Laurence Rupp (Mission: ImpossibleRogue Nation).
 
Barbarzy_cy  
 
Serial opowiada historię rozgrywającą się w 9 wieku przed naszą erę, skupiając się na losach trzech osób, których drogi krzyżują się podczas bitwy w lesie Teutoburskim. Wtedy to germańscy wojownicy powstrzymali wojska Cesarstwa Rzymskiego.  
 
Premiera pierwszego sezonu serialu 23 października.
 
Oglądaj na Netflix 
 
 
Również polski odział Netflixa przygotował kolejne zwiastuny trzech produkcji, o których już mieliśmy okazję Wam wspominać. Pierwszym z nich jest animacja - anime Transformers: Wojna o Cybertron — trylogia. Wschód Ziemi.
 
Jak sam tytuł wskazuje Transformers: Wojna o Cyberton - trylogia to kolejna część większej serii, której premiera ma nastąpić na Netflix niebawem. Opowieść rozpoczyna się tuż po utracie Wszechiskry Megatron, z którą należy się pogodzić. Decepticony są uwięzione na umierającym Cybertronie, zaś Optimus Prime i jego zespół, uwięzieni gdzieś w kosmosie podejmują się desperackiej misji, napotykając na swej drodze kosmicznych najemników.
 
Oglądaj na Netflix
 
Premiera niebawem. 
 
 
Kolejnym filmem i kolejnym zwiastunem, który w innej wersji już Wam prezentowaliśmy, jest Gambit Królowej. Polski odział Netflixa przygotował tym razem zwiastun w wersji rodzimej, serialu, który w pierwszym sezonie również pojawi się w październikowej ramówce. 
 
Historia, o której już Wam wspominaliśmy przenosi lat do Ameryki lat 50-tych ubiegłego wieku, do stanu Kettucky. W sierocińcu mieszka tam dziewczyna, które pewnego dnia odkrywa w sobie talent, wielki talent do szachów. Problem w tym, że oprócz intelektu i zdolności, musi borykać się także z uzależnieniem od alkoholu. 
 
Gambit_kr_lowej  
 
Twórcami serialu, który jest adaptacją powieści Waltera TevisaScott Frank i Allan Scott. W obsadzie oprócz dwóch wymienionych wyżej aktorów także: Thonas Vrodie-Sangster, Moses Ingram, Herry Melling, Isla Johnston, Chrisiane Seidel, Rebeccca Root, Chloe Pirrie, Jacob Fortune - lloyd.
 
Premiera pierwszego sezonu 23 października.
 
Oglądaj na Netflix
 
 
 
Nowy zwiastun otrzymał także limitowany serial Ktoś musi umrzeć, od twórcy Domu Kwiatów - Manolo Caro, dramat z elementami kryminalnymi, stworzony przez Hiszpanów, utrzymany w konwencji thrillera. 
 
Jest to historia rodziny, zamożnej i dystyngowanej, której syn zdecydowanie pokrzyżował plany. Rodzina planuje dla niego ślub, tymczasem ich syn przybywa do domu  z młodym meksykańskim tancerzem baletowym.  
 
 Kto_musi_umrze_plakat_Small_ 
 
W obsadzie serialu znaleźli się: Pilar Castro, Carlos Cuevas, Mariola Fuentes i Carmen Maura.
 
Premiera serialu na Netflix 16 października. 
 
Oglądaj na Netflix
 
 
 
Odległą premierę ma kolejny serial, tym razem animowany, który znalazł się w filmowych zapowiedziach od Netflix. Jest nim Resident Evil Infinite Darkness - Resident Evil: Wieczny Mrok, o którym wspominał Tamer.  Polski oddział Netflixa przygotował nam rodzimy zwiastun produkcji, która oparta jest na serii gier, mrocznych horrorów akcji, wydanych przez Capcom. 
 
Historia opowiedziana w serialu animowanym rozgrywa się prawie 30 lat po odkryciu wirusa T i wybuchu epidemii. Wkrótce odkryta zostaje tajemnica i mroczne sekrety korporacji Umbrella.  
 
Twórcą serialu tego utrzymanego w mrocznym klimacie serialu science - fiction jest Hiroyuki Kobayashi.
 
Premiera serialu w 2021 roku. 
 
 Serial na Netflix
 
 
Tym razem amerykański odział Netflixa przygotował dla widzów zwiastun filmu przeznaczonego dla każdej grupy wiekowej, produkcji familijnej Poradnik łowczyni potworów.  
 
Jest to produkcja oparta na literaturze, A Babysitter’s Guide to Monster Hunting autorstwa Joego Ballariniego, w której bohaterką jest licealistka podejmująca się działania w tajnym stowarzyszeniu opiekunek zajmującym się zwalczaniem potworów, które dręczą dzieciaki. Podejmuje się ona walki nie tylko z Boogeymanem, ale i innymi potworami. Te w holloweenową noc porwały jej podopiecznego.  
 
 Poradnik_owczyni_potwor_w_ 
 
Reżyserem filmu jest Rachel Talalay, zaś w obsadzie: Tamara Smart, Troy Leigh-Anne Johnson, Ian Ho, Oona Laurence , Tom Felton i Indya Moore.
 
Premiera na Netflix 15 października. 
 
Oglądaj na Netflix
 
 
Polski oddział Netflixa zaprezentował także kolejny zwiastun promujący kolejną październikową premierę na Netflix, jaką jest kontynuacja mrocznej sagi, kolejna po Nawiedzonym domu na wzgórzu, gotycka mroczna opowieść o tytule Nawiedzony dom w Blay.
 
Jest to gotycki romans od twórców wspomnianego Nawiedzonego domu na wzgórzu, serial w klimacie horroru z nadprzyrodzonymi zdarzeniami, w reżyserii Mike'a Flanagana (Oculus, Doktor SenGra GeraldaHush do obejrzenia na Netflix), z kilkoma aktorami, których mogliśmy oglądać w poprzedniej części. Są to: Oliver Jackson-Cohen i Victoria Pedretti. W serialu zagrają także Henry Thomas, Kate Siegel, T'Nia Miller, Rahul Kohli, Benjamin Evan Ainsworth, Amelie Smith i Amelia Eve.
 
Nawiedzony_dom_w_Blay_plakat  
 
Historia skupia się wokół wokół tytułowego dworu w Blay, w którym oprócz żywych, mieszkają także umarli. Bohaterką opowieści jest opiekunka do dzieci, której przyjdzie się zmierzyć z tajemnicą tejże posiadłości. 
 
Premiera serialu na Netflix 9 października. 
 
Oglądaj na Netflix
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-09-29 10:32:02

Śledzę Netfilxa od dłuższego czasu i jakoś nic nowego ciekawego nie ma same jakies dziwaki albo ja jestem dziwak :P

Reklama
Reklama