dodano: 2020-07-24 06:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Co nowego wprowadza FIFA 21? Co zmieniło EA Sports? Co może zaoferować gra w wersji na PS5 i XSX?

Autor: AnoX
Gra: FIFA 21
Co nowego wprowadza FIFA 21? Co zmieniło EA Sports? Co może zaoferować gra w wersji na PS5 i XSX?
28°
0

FIFA 21 to kolejna międzygeneracyjna odsłona wprowadzająca szereg zmian oraz nowości, dzięki którym gra będzie jeszcze bardziej realistyczna. Co nas czeka?

Dość nieszczęśliwy czas na prezentację nowości w FIFie...

W dniu wczorajszym równolegle względem rozgrzewko do Xbox Game Showcase 2020, Electronic Arts zdecydowało się opublikować zupełnie nowy zwiastun, prezentujący klimat oraz założenia kolejnej odsłony piłkarskiego cyklu.
 
Producenci niedawno zaprezentowali gwiazdę okładki w postaci Kyliana Mbappe, tymczasem najnowszy materiał wideo ukazuje kilka kolejnych bardzo młodych gwiazd, za sprawą których cykl wchodzi w nieco inną atmosferę.

Główne założenia nowości w 21-ce

Zdecydowano się wiele odświeżyć, od okładek, przez postawienie na młodsze pokolenie na zwiększaniu się społecznościowych akcentów kończąc. Nie zabraknie także zwiększenia się realizmy 

Co FIFA 21 wprowadza do trybu Volta?

VOLTA SQUADS to zupełna nowinka nastawiona na towarzyskie granie uliczne wspólnie dla pięciu zawodników, mierzących się z innymi w ramach trybu 5vs.5. 
 
Niedawno wprowadzony tryb VOLTA FOOTBALL rozszerzony zostaje także o lepsze ustawienie się piłkarzy, zwiększenie się realizmy oraz tempa zabawy, zachowując przy tym także konfigurowalne AVATARY VOLTA z 20 boiskami na 6 kontynentach, gdzie toczyć się będą nieco inne piłkarskie pojedynki. Fabuła Volta tym razem nosi tytuł THE DEBUT i porusza historię wejścia do tego segmentu piłki nożnej, w czym pomogą nam piłkarz Kaká i światowej sławy freestylerka, Lisa Zimouche.

Co zmieniło się w FIFA Ultimate Team w EA Sports FIFA 21?

Jedną z głównych nowości w ramach Ultimate Team jest dodanie nagród do trybu kooperacji, dzięki czemu będziemy mogli razem sprawdzać większą porcję różnorodnych wyzwań oraz sposobów zabawy w ramach trybu FIFA Ultimate Team.
 
FUT wzbogaca się także o nowe funkcje, rozszerzone zmiany wyglądu boisk, trybun, nowe oceny piłkarzy. Co ważne, jeżeli zdecydujemy się przejść z naszym kontem na konsole nowej generacji - PlayStation 4 oraz Xbox Series X, będziemy mogli liczyć na Podwójny Dostęp z przejściem pomiędzy dwoma generacjami klubów, rynków oraz rankingów, dzięki czemu nie stracimy naszych osiągnięć!
 

O trybie kariery nie zapomniano!

Electronic Arts zdecydowało się zaoferować nam nowe opcje zarządzania, dodatkowe narzędzia do obsługi transferów, treningu oraz kontroli interaktywności rozgrywki. Symulacje staną się skuteczniejsze oraz zaoferują możliwość skuteczniejszego rozwoju piłkarzy. 

Mechaniczne zmiany? FIFA 21 wprowadza nową sztuczną inteligencję

Rozgrywki mają być teraz jeszcze przyjemniejsze dzięki znaczącemu poprawieniu sztucznej inteligencji, wprowadzono system dynamicznych ataków oraz zwiększono realizm pojedynków piłkarzy jeden na jednego. Te będą możliwe jednak do pominięcia jeżeli skutecznie się ustawimy ze wsparciem Positioning Personality, zachować poprawiających timming oraz ustawienie.
 
Za sprawą Creative Runs będziemy mogli skorzystać z dodatkowych opcji podczas biegania bez piłki, natomiast Natural Collision to wzmocnienie animacji zwiększających płynność gry w połączeniu z interakcjami pomiędzy poszczególnymi zawodnikami.
 

Co jeszcze oferuje EA Sports FIFA 21?

17 000 piłkarzy i przeszło 700 drużyn, a także ponad 90 stadionów i 30 lig, w tym także tych licencjonowanych od europejskich pucharów Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, przez słynne turnieje CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamerica na lokalnych, ale bardzo mocnych ligach kończąc w postaci Premier League, Bundesliga i LaLiga Santander.
 
EA SPORTS FIFA 21 zadebiutuje 9 października 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox XGra będzie dostępna w abonamencie Origin Access Premier.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama