dodano: 2019-09-01 07:10:07
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 ze sporą ilością broni i możliwościami ich modyfikacji

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 ze sporą ilością broni i możliwościami ich modyfikacji
19°
0

Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED doczekał się niedawno ciekawej rozmowy, podczas której poruszono temat broni. Te będą różnorodne i ulepszane na 2 sposoby.
 
Polskie studio przedstawiło nam co prawda 15 minut z rozgrywki, lecz znacznie więcej czasu poświęcono na pewnego typu wywiad z twórcami, którzy opowiedzieli o swojej grze. Jak się okazuje nie wiemy jeszcze zbyt wiele o systemie strzelania, ale już coś nam wiadomo na temat strzelania.
 
Do dyspozycji mamy otrzymać bardzo dużą ilość "pukawek", które charakteryzować się będą niezłą siłą ognia czy specjalnymi metodami wypuszczania kul. Nie oznacza to jednak, że będziemy mieli do czynienia z wybranymi modelami stałymi na dobre. Wręcz przeciwnie, otrzymamy pewnego typu podstawy możliwe do dalszej modyfikacji i zmian. Bazy będziemy mogli zmodyfikować i dostosować do własnych preferencji.
 
Zapowiedziano Homeworld 3, czyli powrót do kultowej strategii
 
Te dotyczyć będą nie tylko wyglądu skupiającego się na naklejkach, malunkach oraz pewnego typu zmianach konstrukcyjnego, ale także możliwości wyraźnego zmienienia charakterystyki zadawania obrażeń. Wraz z postępem opowieści i siły naszej postaci będziemy mogli zwiększać możliwości naszego sprzętu, który jak widać będzie potrafić nas zaskoczyć na wiele sposobów.
 
[Komentarz redaktora] Rodzima ekipa cały czas pracuje nad swoim najnowszym projektem, który w dalszym ciągu nie był szerzej dostępny do sprawdzenia nawet przez redaktorów. Musi to budzić pewne wątpliwości, ponieważ tym razem mamy do czynienia z zupełnie innym model rozgrywki. Wcześniej mogło się wydawać, że największym problemem może być sterowanie pojazdami, lecz także i strzelanie może nieco obniżyć wartość tego projektu....
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: gamespot.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama