dodano: 2020-02-04 06:05:03
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 - Ile misji pobocznych przygotował CD Projekt RED?

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 - Ile misji pobocznych przygotował CD Projekt RED?
58°
0

Do sieci trafiły nowe informacje dotyczące Cyberpunk 2077. Tym razem doczekaliśmy się szczegółowych informacji dotyczących ilości misji pobocznych.
 
Mike Pondsmith, twórca Cyberpunka pojawi się na festiwalu Pyrkon 2020!
 
Jedna z najmocniej oczekiwanych gier tego roku doczekała się ujawniania kolejnych informacji dotyczących rozgrywki oraz jej dokładnych parametrów.
 
Pierwszą pozytywną informacją jest aktualny stan projektu, który jest pod względem zawartości zakończony oraz grywalny, studio zgodnie z wcześniejszymi informacjami z opóźnieniem przeszło do etapu optymalizacji.
 
Niemniej sporą i ważną nowinką jest ogłoszenie, że będziemy mieli do czynienia z aż 75 misjami pobocznymi, związanymi z ulicznymi historiami osadzonymi w ramach Night City.
 
John Mamais zdradził także, że opowieści będą się od siebie różnić, stanowić mają unikatowe doświadczenie oraz źródło dochodu i punktów doświadczenia.
 
Zapomnieć nie sposób także o sporym poziomie wsiąknięcia do świata przedstawionego, zarysowując przy okazji jego zdarzenia oraz historię.
 
Zachwycić mamy się znakomitym oświetleniem oraz jego zmianami w czasie rzeczywistym, czemu towarzyszyć ma także szeroki zakres i jakość odgłosów oraz dźwięków uzyskiwana, dzięki między innymi biblioteką Dolby Atmos.
 
GOG GALAXY 2.0 - Wrażenia po sześciu miesiącach korzystania
 
CD Projekt RED w pocie czoła zajmuje się swoimi tytułem, pozostawiając sobie sporo zasobów oraz narzędzi i możliwości przyciągania uwagi szerokiego grona odbiorów. Niestety po nieporozumieniu z cdp.pl ta druga firma niestety prawdopodobnie przestanie niedługo na dobre istnieć, co może się odbić na marketingu w Polsce.
 
Póki co powiedzieć sobie musimy szczerze, że bardzo wielu informacji o Cyberpunku 2077 nie wiemy i zdecydowanie powoli powinny być one nam ujawniane. W chwili obecnej można mieć pewne obawy, w czym wspomniane przesunięcie daty premiery na wrzesień zdecydowanie nie pomaga.
 
Cyberpunk 2077 ukaże się 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox X oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
Karta na GOG.COM
 
CD Projekt RED to jedna z kilku polskich firm obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).
 

źródło: onmsft.com/feature/interview-cd-projekt-reds-john-mamais-talks-cyberpunk-2077s-creation-vr-dlc-nintendo-switch-and-more

Komentarze (0):
Reklama
Reklama