dodano: 2020-02-25 07:10:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 będzie lepsze na Xbox X i to całkowicie za darmo!

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 będzie lepsze na Xbox X i to całkowicie za darmo!
28°
0

Cyberpunk 2077 jest jednym z najważniejszych tytułów międzygeneracyjnych, który co ważne na Xbox X będzie dostępny w lepszym wydaniu za darmo!
 
Wczoraj oficjalnie Microsoft podzielił się nowymi informacjami dotyczącymi ich najnowszej konsoli Xbox X, tymczasem polski i już europejski gigant branży gier zdecydował się udowodnić, że można traktować graczy z należytym szacunkiem.
 
Zgodnie z obietnicą każdy gracz, który zdecyduje się zakupić Cyberpunk 2077 będzie mógł liczyć na całkowicie darmowe ulepszenie na Xbox Series X, a co za tym idzie będzie dysponować pełnoprawnym wydaniem na nowy sprzęt.
 
Co po The Outer Worlds? Obsidian Entertainment szykuje dla nas grę AAA
 
Zgodnie z krótkim oświadczeniem, gracze nigdy nie powinni być zmuszeni do ponownego zakupienia gry lub do dodatkowych opłat za ulepszenie jej. To bez wątpienia klasa sama w sobie, być może inne firmy pójdą za tym przykładem.
 
Bez wątpienia spora część graczy będzie chciała z tego skorzystać, co najlepiej przedstawił Rockstar i jego wydania na poszczególne platformy Grand Theft Auto V, które cały czas cieszą się wielka popularnością. Zaznaczyć jednak należy, że w ich przypadku za każdą wersję należało osobno zapłacić.
 
Studio rozpoczęło z resztą także proces poszukiwania nowych pracowników, dzięki którym studio będzie w stanie jak najlepiej zrealizować swoją wizję oraz dostarczyć graczom znakomitą jakość.
 
[Komentarz redaktora] Polska firma po raz kolejny swoim stanowiskiem i zachowaniem podnosi standard graczy, przywracając im odpowiednią pozycję. Wielki szacunek dla CD Projektu, który po raz kolejny pokazuje klasę oraz udowadnia, że dzięki uczciwej współpracy z graczami można osiągać wspólnie sukcesy, ciesząc się jednocześnie obopólnym zaufaniem.
 
 
Cyberpunk 2077 ukaże się 17 września 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox X oraz w późniejszym terminie na Google Stadia.
 
  

Komentarze (0):
Reklama
Reklama